Shinto-tempel - Niv. 8: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 10.800 | |||
| 14 - 22 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 13.500 | |||
| 17 - 27 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 16.200 | |||
| 21 - 32 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x4De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 3x4” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 60 | +25% | 1.000 | 1.000 | 40 | 8 |
IJzertijd | 96 | +25% | 2.300 | 2.300 | 40 | 8 |
Vroege middeleeuwen | 240 | +25% | 3.800 | 3.800 | 40 | 8 |
Hoge middeleeuwen | 480 | +25% | 5.300 | 5.300 | 40 | 8 |
Late middeleeuwen | 720 | +25% | 7.000 | 7.000 | 40 | 8 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | +25% | 10.700 | 8.900 | 40 | 8 |
Industriële tijdperk | 2.400 | +25% | 13.300 | 10.800 | 40 | 8 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | +25% | 16.100 | 12.700 | 40 | 8 |
Moderne tijdperk | 6.000 | +25% | 20.000 | 14.700 | 40 | 8 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | +25% | 25.200 | 16.800 | 40 | 8 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | +25% | 32.800 | 18.900 | 40 | 8 |
Morgen | 24.000 | +25% | 38.000 | 21.200 | 40 | 8 |
De Toekomst | 38.400 | +25% | 43.600 | 23.300 | 40 | 8 |
Arctische toekomst | 57.600 | +25% | 49.500 | 25.500 | 40 | 8 |
Oceanische toekomst | 72.000 | +25% | 55.800 | 28.000 | 40 | 8 |
Virtuele toekomst | 96.000 | +25% | 62.500 | 30.200 | 40 | 8 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | +25% | 104.400 | 49.000 | 40 | 8 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)