Heldenpilaar - Niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 8.100 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 10.130 | |||
| 9 - 14 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 12.150 | |||
| 10 - 17 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 3x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 45 | 500 | 500 | 4 | 2 | 6 |
IJzertijd | 72 | 1.300 | 1.300 | 5 | 2 | 6 |
Vroege middeleeuwen | 180 | 2.200 | 2.200 | 5 | 2 | 6 |
Hoge middeleeuwen | 360 | 3.000 | 3.000 | 6 | 2 | 6 |
Late middeleeuwen | 540 | 4.000 | 4.000 | 7 | 2 | 6 |
Koloniale tijdperk | 900 | 6.100 | 5.100 | 9 | 2 | 6 |
Industriële tijdperk | 1.800 | 7.600 | 6.200 | 12 | 2 | 6 |
Progressieve tijdperk | 2.700 | 9.200 | 7.200 | 16 | 2 | 6 |
Moderne tijdperk | 4.500 | 11.500 | 8.400 | 23 | 2 | 6 |
Postmoderne tijdperk | 7.200 | 14.400 | 9.600 | 32 | 2 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | 10.800 | 18.800 | 10.800 | 45 | 2 | 6 |
Morgen | 18.000 | 21.700 | 12.100 | 61 | 2 | 6 |
De Toekomst | 28.800 | 24.900 | 13.300 | 75 | 2 | 6 |
Arctische toekomst | 43.200 | 28.300 | 14.600 | 90 | 2 | 6 |
Oceanische toekomst | 54.000 | 31.900 | 16.000 | 104 | 2 | 6 |
Virtuele toekomst | 72.000 | 35.700 | 17.300 | 126 | 2 | 6 |
Ruimtetijdperk: Mars | 117.000 | 59.700 | 28.000 | 153 | 2 | 6 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)