Tholos van Idolen - niv. 8: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 7.020 | |||
| 6 - 10 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 8.780 | |||
| 7 - 12 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 10.530 | |||
| 9 - 15 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 4x4” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||||
Bronstijd | 830 | 80 | 1.200 | 900 | 10 | 3 | 5 | 5 |
IJzertijd | 1.430 | 128 | 2.700 | 2.200 | 13 | 3 | 5 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 1.580 | 320 | 4.000 | 3.700 | 16 | 3 | 5 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 1.760 | 640 | 5.600 | 5.200 | 18 | 3 | 5 | 5 |
Late middeleeuwen | 1.970 | 960 | 7.400 | 6.800 | 21 | 3 | 5 | 5 |
Koloniale tijdperk | 2.310 | 1.600 | 11.300 | 8.700 | 25 | 3 | 5 | 5 |
Industriële tijdperk | 2.610 | 3.200 | 14.000 | 10.500 | 35 | 3 | 5 | 5 |
Progressieve tijdperk | 2.860 | 4.800 | 17.000 | 12.300 | 48 | 3 | 5 | 5 |
Moderne tijdperk | 3.060 | 8.000 | 21.200 | 14.400 | 69 | 3 | 5 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 3.190 | 12.800 | 26.700 | 16.400 | 96 | 3 | 5 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 3.710 | 19.200 | 34.700 | 18.400 | 138 | 3 | 5 | 5 |
Morgen | 4.500 | 32.000 | 40.200 | 20.600 | 186 | 3 | 5 | 5 |
De Toekomst | 5.390 | 51.200 | 46.100 | 22.600 | 227 | 3 | 5 | 5 |
Arctische toekomst | 6.280 | 76.800 | 52.400 | 24.800 | 275 | 3 | 5 | 5 |
Oceanische toekomst | 7.250 | 96.000 | 59.000 | 27.200 | 316 | 3 | 5 | 5 |
Virtuele toekomst | 8.660 | 128.000 | 66.100 | 29.400 | 384 | 3 | 5 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 13.850 | 208.000 | 110.500 | 47.700 | 467 | 3 | 5 | 5 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)