Sierlijke baden: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 143: | Regel 143: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 156.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 156.000 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +11% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +11% | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7.360 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 216.000 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +11% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Voorradenverzameling<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production.png}} Voorradenverzameling<br> |
Versie van 23 apr 2020 10:43
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 4x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | ||
---|---|---|---|
Bronstijd | 400 | 60 | +5% |
IJzertijd | 650 | 96 | +5% |
Vroege middeleeuwen | 770 | 240 | +6% |
Hoge middeleeuwen | 860 | 480 | +6% |
Late middeleeuwen | 960 | 720 | +7% |
Koloniale tijdperk | 1.130 | 1.200 | +7% |
Industriële tijdperk | 1.270 | 2.400 | +7% |
Progressieve tijdperk | 1.400 | 3.600 | +8% |
Moderne tijdperk | 1.500 | 6.000 | +8% |
Postmoderne tijdperk | 1.560 | 9.600 | +8% |
Hedendaagse tijdperk | 1.810 | 14.400 | +9% |
Morgen | 2.200 | 24.000 | +9% |
De Toekomst | 2.640 | 38.400 | +9% |
Arctische toekomst | 3.070 | 57.600 | +10% |
Oceanische toekomst | 3.540 | 72.000 | +10% |
Virtuele toekomst | 4.230 | 96.000 | +10% |
Ruimtetijdperk: Mars | 6.770 | 156.000 | +11% |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 7.360 | 216.000 | +11% |
Voorradenverzameling