Woongebouwen Oud Egypte: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Oud Egypte BuildingType::Woongebouwen | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?P...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential1.png}}<br />[[Eenvoudige kleihut (Oud Egypte)]] | ||
| | | 40 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>50 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 24 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egyptenaren <br/> | ||
| | | 29 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential2.png}}<br />[[Kleien huis met meerdere verdiepingen (Oud Egypte)]] | ||
| | | 77 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>96 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 51 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egyptenaren <br/> | ||
| | | 73 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 8u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential3.png}}<br />[[Woonbuurt (Oud Egypte)]] | |||
| 234 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>293 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 202 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egyptenaren <br/> | |||
| 587 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 1d | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential4.png}}<br />[[Luxe landgoed (Oud Egypte)]] | |||
| 288 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br /> | |||
| 246 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians.png}} Egyptenaren <br/> | |||
| 248 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben.png}} / 8u | |||
|} |
Versie van 12 jan 2021 11:13
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Eenvoudige kleihut (Oud Egypte) |
40 Munten 50 Voorraden |
2x2 1x1 |
24 Egyptenaren |
29 / 4u |
Kleien huis met meerdere verdiepingen (Oud Egypte) |
77 Munten 96 Voorraden |
3x2 1x1 |
51 Egyptenaren |
73 / 8u |
Woonbuurt (Oud Egypte) |
234 Munten 293 Voorraden |
3x5 1x1 |
202 Egyptenaren |
587 / 1d |
Luxe landgoed (Oud Egypte) |
288 Munten 360 Voorraden |
4x4 1x1 |
246 Egyptenaren |
248 / 8u |