Bronstijd Versieringen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_BronzeAge_Bushes-8b14c3617.png}}<br />[[Struik]] | ||
| | | 20 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>15 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 2 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>20 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_BronzeAge_Flowerfield-ff1eab89f.png}}<br />[[Bloemen]] | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>26 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 2 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>20 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_BronzeAge_Hedge-e5aaabe7b.png}}<br />[[Heg]] | |||
| 72 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>72 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 2 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>22 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_BronzeAge_Obelisk-b47e644ee.png}}<br />[[Obelisk]] | |||
| 60 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamanten <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>57 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_BronzeAge_Statue-78ae9a3a6.png}}<br />[[Standbeeld]] | |||
| 49 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>49 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 2 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>21 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|} |
Versie van 1 mrt 2021 11:36
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
![]() Struik |
20 ![]() 15 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
2 ![]() 20 ![]() |
|
![]() Bloemen |
16 ![]() 26 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
2 ![]() 20 ![]() |
|
![]() Heg |
72 ![]() 72 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
2 ![]() 22 ![]() |
|
![]() Obelisk |
60 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
5 ![]() 57 ![]() |
|
![]() Standbeeld |
49 ![]() 49 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
2 ![]() 21 ![]() |