Vroege middeleeuwen Versieringen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_EarlyMiddleAge_Cypress-c09048586.png}}<br />[[Cipres]] | ||
| | | 80 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamanten <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 20 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>67 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_EarlyMiddleAge_Flowerfield-26231d51f.png}}<br />[[Bloemenstruik]] | ||
| | | 340 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>400 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 10 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>27 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_EarlyMiddleAge_Hedgewithflowers-ee466bcfa.png}}<br />[[Heg met bloemen]] | |||
| 1.710 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>1.430 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 10 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>29 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_EarlyMiddleAge_Pond-d134ef0b5.png}}<br />[[Vijver]] | |||
| 3.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>3.910 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 40 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>126 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|} |
Versie van 1 mrt 2021 11:36
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
![]() Cipres |
80 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
20 ![]() 67 ![]() |
|
![]() Bloemenstruik |
340 ![]() 400 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
10 ![]() 27 ![]() |
|
![]() Heg met bloemen |
1.710 ![]() 1.430 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
10 ![]() 29 ![]() |
|
![]() Vijver |
3.300 ![]() 3.910 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
40 ![]() 126 ![]() |