Oceanische toekomst Militaire gebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military1-8a25a579a.png}}<br />[[Hydro-elektrische faciliteit]] | ||
| | | 817.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>719.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />5.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | ||
| | | 60.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_hydroelectric_eel-e838ba88b.jpg}}<br/>Hydro-elektrische aal / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military10-c83c28e79.png}}<br />[[Medusasilo]] | ||
| | | 969.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>788.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />8.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | ||
| | | 72.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_medusa-0328a4859.jpg}}<br/>Medusa / 4u | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military2-6f253293c.png}}<br />[[Cruiserhaven]] | |||
| 871.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>681.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />5.600 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | |||
| 72.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_sub_cruiser-60a095c53.jpg}}<br/>Subcruiser / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military3-242992b04.png}}<br />[[K.R.A.B. Lab]] | |||
| 914.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>745.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />6.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | |||
| 75.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>6 % {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_crab_mech-5ccbef67f.jpg}}<br/>K.R.A.B. Mech / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military4-36df6d045.png}}<br />[[Schildkanonfabriek]] | |||
| 626.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>660.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />5.100 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | |||
| 63.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>7 % {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_turturret-a38125f06.jpg}}<br/>Schildkanon / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military5-27172097e.png}}<br />[[Mantabaai]] | |||
| 898.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>788.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />6.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | |||
| 72.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>7 % {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_manta-6b3122f74.jpg}}<br/>Manta / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military6-2a7ea7885.png}}<br />[[Nautilusdok]] | |||
| 909.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>772.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />6.100 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | |||
| 90.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>7 % {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-5cc95a855.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_nautilus-efffa3d37.jpg}}<br/>Nautilus / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military7-17fb69f12.png}}<br />[[Octodepot]] | |||
| 795.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>708.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />6.900 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | |||
| 60.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_octopod-f17c93ae5.jpg}}<br/>Octopod / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military8-e6e14e70c.png}}<br />[[Scimitarhangar]] | |||
| 762.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>767.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x7<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />7.200 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | |||
| 63.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_scimitar-4118759c7.jpg}}<br/>Scimitar / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_OceanicFuture_Military9-40e83fba6.png}}<br />[[Glijderfabriek]] | |||
| 925.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten <br/>852.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />7.800 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking <br/> | |||
| 75.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_gliders-3b1caae3b.jpg}}<br/>Glijders / 4u | |||
|} |
Versie van 1 mrt 2021 11:38
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
![]() Hydro-elektrische faciliteit |
817.000 ![]() 719.000 ![]() |
![]() ![]() 5.000 ![]() |
60.000 ![]() |
![]() Hydro-elektrische aal / 4u |
![]() Medusasilo |
969.000 ![]() 788.000 ![]() |
![]() ![]() 8.000 ![]() |
72.000 ![]() |
![]() Medusa / 4u |
![]() Cruiserhaven |
871.000 ![]() 681.000 ![]() |
![]() ![]() 5.600 ![]() |
72.000 ![]() |
![]() Subcruiser / 4u |
![]() K.R.A.B. Lab |
914.000 ![]() 745.000 ![]() |
![]() ![]() 6.000 ![]() |
75.000 ![]() 6 % ![]() |
![]() K.R.A.B. Mech / 4u |
![]() Schildkanonfabriek |
626.000 ![]() 660.000 ![]() |
![]() ![]() 5.100 ![]() |
63.000 ![]() 7 % ![]() |
![]() Schildkanon / 4u |
![]() Mantabaai |
898.000 ![]() 788.000 ![]() |
![]() ![]() 6.300 ![]() |
72.000 ![]() 7 % ![]() |
![]() Manta / 4u |
![]() Nautilusdok |
909.000 ![]() 772.000 ![]() |
![]() ![]() 6.100 ![]() |
90.000 ![]() 7 % ![]() |
![]() Nautilus / 4u |
![]() Octodepot |
795.000 ![]() 708.000 ![]() |
![]() ![]() 6.900 ![]() |
60.000 ![]() |
![]() Octopod / 4u |
![]() Scimitarhangar |
762.000 ![]() 767.000 ![]() |
![]() ![]() 7.200 ![]() |
63.000 ![]() |
![]() Scimitar / 4u |
![]() Glijderfabriek |
925.000 ![]() 852.000 ![]() |
![]() ![]() 7.800 ![]() |
75.000 ![]() |
![]() Glijders / 4u |