Maanpoort - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 235: | Regel 235: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 6 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10.928 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 60.700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 481 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x3 | ||||||||||||
Set: | Keltisch woud | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 1 x | 2 x | 3 x | 4 x | |||
Bronstijd | 203 | 60 | 600 | 2 | 7 | 10 | 6 |
IJzertijd | 435 | 96 | 1.100 | 2 | 9 | 10 | 6 |
Vroege middeleeuwen | 668 | 240 | 1.800 | 2 | 11 | 10 | 6 |
Hoge middeleeuwen | 938 | 480 | 2.500 | 2 | 13 | 10 | 6 |
Late middeleeuwen | 1.230 | 720 | 3.300 | 2 | 15 | 10 | 6 |
Koloniale tijdperk | 1.553 | 1.200 | 5.100 | 2 | 17 | 10 | 6 |
Industriële tijdperk | 1.898 | 2.400 | 6.300 | 2 | 24 | 10 | 6 |
Progressieve tijdperk | 2.265 | 3.600 | 7.700 | 2 | 33 | 10 | 6 |
Moderne tijdperk | 2.655 | 6.000 | 9.500 | 2 | 48 | 10 | 6 |
Postmoderne tijdperk | 3.060 | 9.600 | 12.000 | 2 | 66 | 10 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | 3.488 | 14.400 | 15.600 | 2 | 95 | 10 | 6 |
Morgen | 3.930 | 24.000 | 18.100 | 2 | 128 | 10 | 6 |
De Toekomst | 4.395 | 38.400 | 20.700 | 2 | 170 | 10 | 6 |
Arctische toekomst | 4.875 | 57.600 | 23.600 | 2 | 217 | 10 | 6 |
Oceanische toekomst | 5.370 | 72.000 | 26.600 | 2 | 264 | 10 | 6 |
Virtuele toekomst | 5.880 | 96.000 | 29.800 | 2 | 312 | 10 | 6 |
Ruimtetijdperk: Mars | 9.308 | 156.000 | 49.700 | 2 | 368 | 10 | 6 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 10.110 | 216.000 | 55.100 | 2 | 425 | 10 | 6 |
Ruimtetijdperk: Venus | 10.928 | 252.000 | 60.700 | 2 | 481 | 10 | 6 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)