Terracottawijngaard - niv. 3: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 195: | Regel 195: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 98.600 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 98.600 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 429 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 429 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9.940 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8.360 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 315.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 108.700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 493 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:27
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x3 | ||||||||||||
Keten: | Terracottawijngaard | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Bronstijd | 510 | 155 | 75 | 800 | 8 |
IJzertijd | 870 | 333 | 120 | 1.900 | 10 |
Vroege middeleeuwen | 970 | 511 | 300 | 3.200 | 12 |
Hoge middeleeuwen | 1.080 | 717 | 600 | 4.500 | 14 |
Late middeleeuwen | 1.200 | 941 | 900 | 6.000 | 17 |
Koloniale tijdperk | 1.410 | 1.188 | 1.500 | 9.100 | 20 |
Industriële tijdperk | 1.590 | 1.452 | 3.000 | 11.300 | 27 |
Progressieve tijdperk | 1.750 | 1.733 | 4.500 | 13.700 | 38 |
Moderne tijdperk | 1.870 | 2.031 | 7.500 | 17.100 | 54 |
Postmoderne tijdperk | 1.950 | 2.341 | 12.000 | 21.500 | 75 |
Hedendaagse tijdperk | 2.270 | 2.668 | 18.000 | 28.000 | 108 |
Morgen | 2.750 | 3.006 | 30.000 | 32.400 | 145 |
De Toekomst | 3.300 | 3.362 | 48.000 | 37.200 | 177 |
Arctische toekomst | 3.840 | 3.729 | 72.000 | 42.200 | 215 |
Oceanische toekomst | 4.430 | 4.108 | 90.000 | 47.600 | 247 |
Virtuele toekomst | 5.290 | 4.498 | 120.000 | 53.300 | 300 |
Ruimtetijdperk: Mars | 8.470 | 7.120 | 195.000 | 89.100 | 365 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 9.200 | 7.734 | 270.000 | 98.600 | 429 |
Ruimtetijdperk: Venus | 9.940 | 8.360 | 315.000 | 108.700 | 493 |