Pagode - Niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 191: | Regel 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 83.200 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 83.200 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 9.820 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 9.820 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4.080 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4.080 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 91.710 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10.610 | |||
|} | |} |
Versie van 15 apr 2021 08:28
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 76 | 76 | 80 | 680 | 540 |
IJzertijd | 162 | 162 | 128 | 1.630 | 930 |
Vroege middeleeuwen | 249 | 249 | 320 | 2.720 | 1.030 |
Hoge middeleeuwen | 350 | 350 | 640 | 3.810 | 1.150 |
Late middeleeuwen | 459 | 459 | 960 | 5.030 | 1.280 |
Koloniale tijdperk | 580 | 580 | 1.600 | 7.660 | 1.510 |
Industriële tijdperk | 708 | 708 | 3.200 | 9.550 | 1.700 |
Progressieve tijdperk | 846 | 846 | 4.800 | 11.590 | 1.870 |
Moderne tijdperk | 991 | 991 | 8.000 | 14.420 | 2.000 |
Postmoderne tijdperk | 1.142 | 1.142 | 12.800 | 18.140 | 2.080 |
Hedendaagse tijdperk | 1.302 | 1.302 | 19.200 | 23.610 | 2.420 |
Morgen | 1.467 | 1.467 | 32.000 | 27.340 | 2.940 |
De Toekomst | 1.641 | 1.641 | 51.200 | 31.330 | 3.520 |
Arctische toekomst | 1.820 | 1.820 | 76.800 | 35.600 | 4.090 |
Oceanische toekomst | 2.005 | 2.005 | 96.000 | 40.150 | 4.730 |
Virtuele toekomst | 2.195 | 2.195 | 128.000 | 44.970 | 5.650 |
Ruimtetijdperk: Mars | 3.475 | 3.475 | 208.000 | 75.110 | 9.030 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 3.774 | 3.774 | 288.000 | 83.200 | 9.820 |
Ruimtetijdperk: Venus | 4.080 | 4.080 | 336.000 | 91.710 | 10.610 |