Het kraaiennest - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 273: | Regel 273: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 70.000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 70.000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 66.250 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 66.250 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11.840 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 143.300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4.310 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 78.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 73.500 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:28
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | Produceert willekeurig een van de volgende: | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% | ||||
Bronstijd | 220 | 125 | 1.100 | 1 | 2 | 10 | 10 | 250 | 250 |
IJzertijd | 470 | 200 | 2.600 | 1 | 2 | 10 | 40 | 1.000 | 1.000 |
Vroege middeleeuwen | 720 | 500 | 4.300 | 1 | 2 | 10 | 100 | 2.250 | 2.000 |
Hoge middeleeuwen | 1.020 | 1.000 | 6.000 | 1 | 2 | 10 | 170 | 3.750 | 3.750 |
Late middeleeuwen | 1.330 | 1.500 | 7.900 | 1 | 2 | 10 | 280 | 5.750 | 5.500 |
Koloniale tijdperk | 1.680 | 2.500 | 12.000 | 1 | 2 | 10 | 400 | 8.250 | 8.000 |
Industriële tijdperk | 2.060 | 5.000 | 14.900 | 1 | 2 | 10 | 550 | 11.000 | 10.750 |
Progressieve tijdperk | 2.450 | 7.500 | 18.100 | 1 | 2 | 10 | 730 | 14.500 | 13.750 |
Moderne tijdperk | 2.880 | 12.500 | 22.500 | 1 | 2 | 10 | 920 | 18.250 | 17.250 |
Postmoderne tijdperk | 3.320 | 20.000 | 28.300 | 1 | 2 | 10 | 1.150 | 22.250 | 21.250 |
Hedendaagse tijdperk | 3.780 | 30.000 | 36.900 | 1 | 2 | 10 | 1.400 | 26.750 | 25.500 |
Morgen | 4.260 | 50.000 | 42.700 | 1 | 2 | 10 | 1.670 | 31.750 | 30.250 |
De Toekomst | 4.760 | 80.000 | 49.000 | 1 | 2 | 10 | 1.970 | 37.250 | 35.250 |
Arctische toekomst | 5.280 | 120.000 | 55.600 | 1 | 2 | 10 | 2.300 | 43.000 | 40.750 |
Oceanische toekomst | 5.820 | 150.000 | 62.700 | 1 | 2 | 10 | 2.650 | 49.250 | 46.500 |
Virtuele toekomst | 6.370 | 200.000 | 70.300 | 1 | 2 | 10 | 3.020 | 55.750 | 52.750 |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.080 | 325.000 | 117.400 | 1 | 2 | 10 | 3.430 | 62.750 | 59.250 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 10.950 | 450.000 | 130.000 | 1 | 2 | 10 | 3.850 | 70.000 | 66.250 |
Ruimtetijdperk: Venus | 11.840 | 525.000 | 143.300 | 1 | 2 | 10 | 4.310 | 78.000 | 73.500 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)