Winterspits - niv. 10: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 229: | Regel 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6.411 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 336.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +15% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 107.900 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 14.140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} voor verdedigend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-e7479df34.png}} voor verdedigend leger<br> |
Versie van 15 apr 2021 08:28
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 119 | 80 | +7% | 800 | 720 | 10 | 4 |
IJzertijd | 255 | 128 | +7% | 1.900 | 1.240 | 10 | 4 |
Vroege middeleeuwen | 392 | 320 | +8% | 3.200 | 1.370 | 10 | 4 |
Hoge middeleeuwen | 550 | 640 | +8% | 4.500 | 1.530 | 10 | 4 |
Late middeleeuwen | 722 | 960 | +9% | 5.900 | 1.710 | 10 | 4 |
Koloniale tijdperk | 911 | 1.600 | +9% | 9.000 | 2.010 | 10 | 4 |
Industriële tijdperk | 1.113 | 3.200 | +10% | 11.200 | 2.270 | 10 | 4 |
Progressieve tijdperk | 1.329 | 4.800 | +10% | 13.600 | 2.490 | 10 | 4 |
Moderne tijdperk | 1.558 | 8.000 | +11% | 17.000 | 2.660 | 10 | 4 |
Postmoderne tijdperk | 1.795 | 12.800 | +11% | 21.300 | 2.770 | 10 | 4 |
Hedendaagse tijdperk | 2.046 | 19.200 | +12% | 27.800 | 3.220 | 10 | 4 |
Morgen | 2.306 | 32.000 | +12% | 32.200 | 3.910 | 10 | 4 |
De Toekomst | 2.578 | 51.200 | +13% | 36.900 | 4.690 | 10 | 4 |
Arctische toekomst | 2.860 | 76.800 | +13% | 41.900 | 5.460 | 10 | 4 |
Oceanische toekomst | 3.150 | 96.000 | +14% | 47.200 | 6.300 | 10 | 4 |
Virtuele toekomst | 3.450 | 128.000 | +14% | 52.900 | 7.530 | 10 | 4 |
Ruimtetijdperk: Mars | 5.460 | 208.000 | +15% | 88.400 | 12.040 | 10 | 4 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 5.931 | 288.000 | +15% | 97.900 | 13.090 | 10 | 4 |
Ruimtetijdperk: Venus | 6.411 | 336.000 | +15% | 107.900 | 14.140 | 10 | 4 |
voor verdedigend leger