Winterbakkerijset: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 33: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| [[Bestand:happiness-57be1ee93.png|center|link=]] | | [[Bestand:happiness-57be1ee93.png|center|link=]] | ||
| [[Bestand: | | [[Bestand:happiness-57be1ee93.png|center|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | {{sized-external-image|25px|link=|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | | style="text-align: center" | {{sized-external-image|25px|link=|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| style="text-align: center" | {{sized-external-image|25px|link=|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | | style="text-align: center" | {{sized-external-image|25px|link=|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
|- | |- | ||
| [[Bestand:att_boost_defender-149661ead.png|center|link=]] | |[[Bestand:att_boost_defender-149661ead.png|center|link=]] | ||
| style="text-align: center" | | | style="text-align: center" | [[Bestand:Icon_coins.png|center|link=]] +20% Boost | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color:#6b3c08; text-align: center;" colspan="2" | '''Indien gemotiveerd''' | | style="color: black; background-color:#6b3c08; text-align: center;" colspan="2" | '''Indien gemotiveerd''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_goods.png|25px|center|link=]] | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_goods.png|25px|center|link=]] | | style="text-align: center" | [[Bestand:small_goods.png|25px|center|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Bestand:Supplies-660dd9d0f.png |center|link=]] | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:Supplies-660dd9d0f.png |center|link=]] | | style="text-align: center" | [[Bestand:Supplies-660dd9d0f.png |center|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_fp.png|25px|center|link=]] | | style="text-align: center" | [[Bestand:small_fp.png|25px|center|link=]] | ||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_fp.png|25px|center|link=]] | |||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color:#6b3c08; text-align: center;" colspan="2" | '''Indien verbonden met ander setgebouw''' | | style="color: black; background-color:#6b3c08; text-align: center;" colspan="2" | '''Indien verbonden met ander setgebouw''' | ||
|- | |- | ||
[[Bestand:att_boost_attacker-6070a3719.png|center|link=]] | |[[Bestand:att_boost_attacker-6070a3719.png|center|link=]] | ||
|[[Bestand:strategy_points-d9d1373db.png|center|link=]] | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center" |[[Bestand:R_SS_MultiAge_WinterBonus20fPatisserie-f5f23ec59.png|200px|link=]] <br>[[Macaronbakkerij|De Macaronbakkerij]]<br> | ! style="text-align: center" |[[Bestand:R_SS_MultiAge_WinterBonus20fPatisserie-f5f23ec59.png|200px|link=]] <br>[[Macaronbakkerij|De Macaronbakkerij]]<br> | ||
! style="text-align: center" |[[Bestand:R_SS_MultiAge_WinterBonus20fLussebullar-b4d99bcb4.png|200px|link=]] <br>[[Lussebullarbakkerij|De Lussebullarbakkerij]]<br> | ! style="text-align: center" |[[Bestand:R_SS_MultiAge_WinterBonus20fLussebullar-b4d99bcb4.png|200px|link=]] <br>[[Lussebullarbakkerij|De Lussebullarbakkerij]]<br> | ||
|- | |||
| [[Bestand:Icon_population.png|center|link=]] | |||
| [[Bestand:Icon_population.png|center|link=]] | |||
|- | |||
| [[Bestand:Icon_coins.png|center|link=]] | |||
| [[Bestand:Icon_coins.png|center|link=]] | |||
|- | |||
| [[Bestand:happiness-57be1ee93.png|center|link=]] | |||
| [[Bestand:happiness-57be1ee93.png|center|link=]] | |||
|- | |||
|[[Bestand:def_boost_defender-cd1719447.png|center|link=]] | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:Supplies-660dd9d0f.png |center|link=]] +25% Boost | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color:#6b3c08; text-align: center;" colspan="2" | '''Indien gemotiveerd''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_goods.png|25px|center|link=]] | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_goods.png|25px|center|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:Supplies-660dd9d0f.png |center|link=]] | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:Supplies-660dd9d0f.png |center|link=]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_fp.png|25px|center|link=]] | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_fp.png|25px|center|link=]] | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color:#6b3c08; text-align: center;" colspan="2" | '''Indien verbonden met ander setgebouw''' | |||
|- | |||
|[[Bestand:def_boost_attacker-dc9c5b559.png|center|link=]] | |||
| style="text-align: center" | [[Bestand:small_goods.png|25px|center|link=]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
Versie van 17 dec 2021 11:45
De winterbakkerij is een gebouw dat kan worden geüpgraded met 6 niveaus. Op niveau 6 kun je kiezen tussen vier verschillende bakkerijen, die elk unieke beloningen opleveren. Door de Winterbakkerijen als set te plaatsen geven zij extra unieke bonussen.
Winterbakkerij niv. 1 - 5 | |
Winterbakkerij - niv. 1 |
Winterbakkerij - niv. 2 |
Winterbakkerij - niv. 3 |
Winterbakkerij - niv. 4 |
Winterbakkerij - niv. 5 |
Voor het upgraden van de Winterbakkerij is een Winterbakkerij-upgradekit vereist. Van niveau 1 t/m 5 kan de upgrade worden toegepast op een winterbakkerij in je stad door er gewoon op te klikken. Wanneer je niveau 6 bereikt, krijg je met behulp van de Winterbakkerij-upgradekit vier opties om uit te kiezen:
Winterbakkerij niv. 6 Keuzes | |
De Peperkoekbakkerij |
De Marsepeinbakkerij |
---|---|
+20% Boost
| |
Indien gemotiveerd | |
Indien verbonden met ander setgebouw | |
De Macaronbakkerij |
De Lussebullarbakkerij |
+25% Boost
| |
Indien gemotiveerd | |
Indien verbonden met ander setgebouw | |