Overwinningstoren - Niv. 1: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 132: | Regel 132: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Venus | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 510 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 510 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 590 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 40 | ||
|} | |} |
Versie van 25 apr 2022 12:51
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Willekeurig producerend gebouw | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 1x1 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Produceert | Levert |
---|---|---|
Bronstijd | 7 | 40 |
IJzertijd | 9 | 40 |
Vroege middeleeuwen | 11 | 40 |
Hoge middeleeuwen | 13 | 40 |
Late middeleeuwen | 15 | 40 |
Koloniale tijdperk | 18 | 40 |
Industriële tijdperk | 25 | 40 |
Progressieve tijdperk | 35 | 40 |
Moderne tijdperk | 50 | 40 |
Postmoderne tijdperk | 70 | 40 |
Hedendaagse tijdperk | 100 | 40 |
Morgen | 135 | 40 |
De Toekomst | 180 | 40 |
Arctische toekomst | 230 | 40 |
Oceanische toekomst | 280 | 40 |
Virtuele toekomst | 330 | 40 |
Ruimtetijdperk: Mars | 380 | 40 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 440 | 40 |
Ruimtetijdperk: Venus | 510 | 40 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 590 | 40 |