Koninklijk badhuis - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 196: | Regel 196: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 133.500 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 133.500 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 146.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 30 |
Versie van 25 apr 2022 12:56
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 60 | 1.000 | 12 | 30 | 10 |
IJzertijd | 96 | 2.400 | 12 | 30 | 10 |
Vroege middeleeuwen | 240 | 4.000 | 12 | 30 | 10 |
Hoge middeleeuwen | 480 | 5.500 | 12 | 30 | 10 |
Late middeleeuwen | 720 | 7.300 | 12 | 30 | 10 |
Koloniale tijdperk | 1.200 | 11.200 | 12 | 30 | 10 |
Industriële tijdperk | 2.400 | 13.900 | 12 | 30 | 10 |
Progressieve tijdperk | 3.600 | 16.900 | 12 | 30 | 10 |
Moderne tijdperk | 6.000 | 21.000 | 12 | 30 | 10 |
Postmoderne tijdperk | 9.600 | 26.400 | 12 | 30 | 10 |
Hedendaagse tijdperk | 14.400 | 34.400 | 12 | 30 | 10 |
Morgen | 24.000 | 39.800 | 12 | 30 | 10 |
De Toekomst | 38.400 | 45.600 | 12 | 30 | 10 |
Arctische toekomst | 57.600 | 51.800 | 12 | 30 | 10 |
Oceanische toekomst | 72.000 | 58.500 | 12 | 30 | 10 |
Virtuele toekomst | 96.000 | 65.500 | 12 | 30 | 10 |
Ruimtetijdperk: Mars | 156.000 | 109.400 | 12 | 30 | 10 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 216.000 | 121.100 | 12 | 30 | 10 |
Ruimtetijdperk: Venus | 252.000 | 133.500 | 12 | 30 | 10 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 288.000 | 146.600 | 12 | 30 | 10 |
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
Produceert een willekeurige eenheid uit het tijdperk van het gebouw