Jade standbeeld - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 196: | Regel 196: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 27.000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 27.000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 96.000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 29.600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 |
Versie van 25 apr 2022 12:56
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 2x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||
Bronstijd | 20 | 200 | 5 | 3 | 4 |
IJzertijd | 32 | 500 | 5 | 3 | 4 |
Vroege middeleeuwen | 80 | 800 | 5 | 3 | 4 |
Hoge middeleeuwen | 160 | 1.100 | 5 | 3 | 4 |
Late middeleeuwen | 240 | 1.500 | 5 | 3 | 4 |
Koloniale tijdperk | 400 | 2.300 | 5 | 3 | 4 |
Industriële tijdperk | 800 | 2.800 | 5 | 3 | 4 |
Progressieve tijdperk | 1.200 | 3.400 | 5 | 3 | 4 |
Moderne tijdperk | 2.000 | 4.200 | 5 | 3 | 4 |
Postmoderne tijdperk | 3.200 | 5.300 | 5 | 3 | 4 |
Hedendaagse tijdperk | 4.800 | 6.900 | 5 | 3 | 4 |
Morgen | 8.000 | 8.000 | 5 | 3 | 4 |
De Toekomst | 12.800 | 9.200 | 5 | 3 | 4 |
Arctische toekomst | 19.200 | 10.500 | 5 | 3 | 4 |
Oceanische toekomst | 24.000 | 11.800 | 5 | 3 | 4 |
Virtuele toekomst | 32.000 | 13.200 | 5 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Mars | 52.000 | 22.100 | 5 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 72.000 | 24.500 | 5 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Venus | 84.000 | 27.000 | 5 | 3 | 4 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 96.000 | 29.600 | 5 | 3 | 4 |
Gildekasgoederen kunnen alleen geproduceerd worden als je lid bent van een gilde
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)