Provinciebeloningen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 16: | Regel 16: | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| | | style="background-color:#984420; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Paruuch</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" |''Good Bonus'' | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| | | style="background-color:#984420; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Ruug</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 800[[file:icon_coins.png]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 800[[file:icon_coins.png]] | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
Regel 32: | Regel 32: | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| | | style="background-color:#984420; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Karchagu</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | [[file:expansion_icon.png|30px]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 1[[file:expansion_icon.png|30px]] | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| | | style="background-color:#984420; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>East-Nagach</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 1400[[file:icon_coins.png]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 1400[[file:icon_coins.png]] | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
Regel 48: | Regel 48: | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| | | style="background-color:#984420; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>West-Nagach</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 1400[[file:icon_coins.png]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 1400[[file:icon_coins.png]] | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
Regel 56: | Regel 56: | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | <b>Galgenschlucht</b> | | style="background-color:#984420; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Maktaba</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 1[[file:expansion_icon.png]] | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |||
| style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Pfefferberg</b> | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | -EMA[[file:EMA_tower.png|50px]] | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |||
| style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Dunkelwald</b> | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | -Good Bonus | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |||
| style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Griefental</b> | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 1[[file:expansion_icon.png]] | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |||
| style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Sturmhohen</b> | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | Good Bonus | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |||
| style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Kaltenweiher</b> | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 2500[[file:icon_coins.png]] | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 2500[[file:icon_supplies.png]] | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |||
| style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Teufelsfurt</b> | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 3000[[file:icon_coins.png]] | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 3000[[file:icon_supplies.png]] | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |||
| style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Felssenke</b> | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 1[[file:expansion_icon.png]] | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | |||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |||
| style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Galgenschlucht</b> | |||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 4000[[file:icon_coins.png]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 4000[[file:icon_coins.png]] | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
Regel 64: | Regel 128: | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| | | style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Todepass</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 4500[[file:icon_coins.png]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 4500[[file:icon_coins.png]] | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
Regel 72: | Regel 136: | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| | | style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Steilsturz</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 5000[[file:icon_coins.png]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 5000[[file:icon_coins.png]] | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
Regel 80: | Regel 144: | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| | | style="background-color:#4e8144; padding-left:10px; padding-right:10px;" | <b>Tarmelmann</b> | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 5000[[file:icon_coins.png]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 5000[[file:icon_coins.png]] | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
Regel 87: | Regel 151: | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | - | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 100[[file:small_diamond.png]] | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | 100[[file:small_diamond.png]] | ||
|- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | |- class="ctaBbcodeTableRowTransparent" | ||
| class="ctaBbcodeTableCellLeft" | <b>Veletrites</b> | | class="ctaBbcodeTableCellLeft" | <b>Veletrites</b> |