Woongebouwen Azteken: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Azteken BuildingType::Woongebouwen | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?Prod...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Aztecs_Residential1-7146ea7c8.png}}<br />[[Macehualtinhut (Azteken)]] | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>45 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteken | ||
| | | 88 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Aztecs_Residential2-1bc87f8c4.png}}<br />[[Yaoteguihuawoning (Azteken)]] | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>135 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 59 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteken | ||
| | | 354 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 8u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Aztecs_Residential3-b74a6e678.png}}<br />[[Pipiltinpaleis (Azteken)]] | |||
| 225 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>282 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 153 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteken | |||
| 1.793 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 1d | |||
|} |
Versie van 5 jul 2023 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Macehualtinhut (Azteken) |
36 Munten 45 Voorraden |
2x2 1x1 |
16 Azteken | 88 / 4u |
Yaoteguihuawoning (Azteken) |
108 Munten 135 Voorraden |
3x3 1x1 |
59 Azteken | 354 / 8u |
Pipiltinpaleis (Azteken) |
225 Munten 282 Voorraden |
5x3 1x1 |
153 Azteken | 1.793 / 1d |