Woongebouwen Oud Egypte: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Oud Egypte BuildingType::Woongebouwen | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?P...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential1-d5e0c5b9f.png}}<br />[[Eenvoudige kleihut (Oud Egypte)]] | ||
| | | 40 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>50 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 24 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | ||
| | | 29 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben-c923f9897.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential2-e530f5918.png}}<br />[[Kleien huis met meerdere verdiepingen (Oud Egypte)]] | ||
| | | 77 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>96 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 51 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | ||
| | | 73 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben-c923f9897.png}} / 8u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential3-c40235576.png}}<br />[[Woonbuurt (Oud Egypte)]] | |||
| 234 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>293 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 202 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | |||
| 587 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben-c923f9897.png}} / 1d | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential4-91fd771ad.png}}<br />[[Luxe landgoed (Oud Egypte)]] | |||
| 288 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 246 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | |||
| 248 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben-c923f9897.png}} / 8u | |||
|} |
Versie van 5 jul 2023 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
![]() Eenvoudige kleihut (Oud Egypte) |
40 ![]() 50 ![]() |
![]() ![]() |
24 ![]() |
29 ![]() |
![]() Kleien huis met meerdere verdiepingen (Oud Egypte) |
77 ![]() 96 ![]() |
![]() ![]() |
51 ![]() |
73 ![]() |
![]() Woonbuurt (Oud Egypte) |
234 ![]() 293 ![]() |
![]() ![]() |
202 ![]() |
587 ![]() |
![]() Luxe landgoed (Oud Egypte) |
288 ![]() 360 ![]() |
![]() ![]() |
246 ![]() |
248 ![]() |