Cultureel goederengebouw Feodaal Japan: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Feodaal Japan Type::Cultureel goederengebouw | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produc...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction1-580444e12.png}}<br />[[Sojabonenveld (Feodaal Japan)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese-bf311e5c5.png}} Japanner | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/soy-cb7db8d6e.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction2-57cd11f3c.png}}<br />[[Galerij (Feodaal Japan)]] | ||
| | | 203 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese-bf311e5c5.png}} Japanner | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/paintings-2042519fc.png}} / 4u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction3-30e49fa87.png}}<br />[[Wapensmid (Feodaal Japan)]] | |||
| 360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>480 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />24 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese-bf311e5c5.png}} Japanner | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/armor-6a6ac722c.png}} / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Japanese_CulturalGoodsProduction4-f6e7eaa2c.png}}<br />[[Instrumentenwerkplaats (Feodaal Japan)]] | |||
| 270 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/japanese-bf311e5c5.png}} Japanner | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/instruments-346f5b7cf.png}} / 4u | |||
|} |
Huidige versie van 5 jul 2023 om 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Sojabonenveld (Feodaal Japan) |
270 Munten 360 Voorraden |
4x3 1x1 36 Japanner |
5 / 4u | |
Galerij (Feodaal Japan) |
203 Munten 270 Voorraden |
3x3 1x1 45 Japanner |
5 / 4u | |
Wapensmid (Feodaal Japan) |
360 Munten 480 Voorraden |
4x4 1x1 24 Japanner |
5 / 4u | |
Instrumentenwerkplaats (Feodaal Japan) |
270 Munten 360 Voorraden |
3x4 1x1 36 Japanner |
5 / 4u |