Cultureel goederengebouw Vikingen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction1-480a503d8.png}}<br />[[Bijlensmid (Vikingen)]] | ||
| | | 203 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/axes-12f0df19c.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction2-5110c6a6e.png}}<br />[[Medebrouwerij (Vikingen)]] | ||
| | | 270 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | ||
| | | | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/mead-92399edfa.png}} / 4u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction3-e0acd77f2.png}}<br />[[Dierenjager (Vikingen)]] | |||
| 203 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>270 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />45 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/horns-8b52db63a.png}} / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/B_SS_Vikings_CulturalGoodsProduction4-16c302e7b.png}}<br />[[Wolboerderij (Vikingen)]] | |||
| 338 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>450 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />27 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | |||
| | |||
| 5 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/wool-952212963.png}} / 4u | |||
|} |
Huidige versie van 5 jul 2023 om 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
![]() Bijlensmid (Vikingen) |
203 ![]() 270 ![]() |
![]() ![]() 45 ![]() |
5 ![]() | |
![]() Medebrouwerij (Vikingen) |
270 ![]() 360 ![]() |
![]() ![]() 36 ![]() |
5 ![]() | |
![]() Dierenjager (Vikingen) |
203 ![]() 270 ![]() |
![]() ![]() 45 ![]() |
5 ![]() | |
![]() Wolboerderij (Vikingen) |
338 ![]() 450 ![]() |
![]() ![]() 27 ![]() |
5 ![]() |