Woongebouwen Vikingen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Vikingen Type::Woongebouwen | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?ProductionT...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential1-affa1af56.png}}<br />[[Keet (Vikingen)]] | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>45 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | ||
| | | 93 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential2-1abd1c80d.png}}<br />[[Hut (Vikingen)]] | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>135 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 59 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | ||
| | | 375 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 8u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential3-7400957a9.png}}<br />[[Stamhuis (Vikingen)]] | |||
| 225 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>282 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 172 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | |||
| 1.900 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 1d | |||
|} |
Versie van 5 jul 2023 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
![]() Keet (Vikingen) |
36 ![]() 45 ![]() |
![]() ![]() |
16 ![]() |
93 ![]() |
![]() Hut (Vikingen) |
108 ![]() 135 ![]() |
![]() ![]() |
59 ![]() |
375 ![]() |
![]() Stamhuis (Vikingen) |
225 ![]() 282 ![]() |
![]() ![]() |
172 ![]() |
1.900 ![]() |