Levensondersteuning Asteroïdekolonie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Asteroïdekolonie BuildingType::Levensondersteuning | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides |...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport1-a9f4f3188.png}}<br />[[Opslagcontainer (Asteroïdekolonie)]] | ||
| | | 39.600 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>46.800 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 70 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport2-df489a45b.png}}<br />[[Brandstoftank (Asteroïdekolonie)]] | ||
| | | 60.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>71.200 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 130 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport3-db90c4db5.png}}<br />[[Ondergrondse reactor (Asteroïdekolonie)]] | |||
| 83.700 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>98.900 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x4<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 220 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Lifesupport4-89c2b7adb.png}}<br />[[Ruimtewerf (Asteroïdekolonie)]] | |||
| 206.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>243.800 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 590 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | |||
| | |||
|} |
Huidige versie van 5 jul 2023 om 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Opslagcontainer (Asteroïdekolonie) |
39.600 Munten 46.800 Voorraden |
2x2 Geen weg vereist |
70 Levensondersteuning | |
Brandstoftank (Asteroïdekolonie) |
60.300 Munten 71.200 Voorraden |
3x2 Geen weg vereist |
130 Levensondersteuning | |
Ondergrondse reactor (Asteroïdekolonie) |
83.700 Munten 98.900 Voorraden |
2x4 Geen weg vereist |
220 Levensondersteuning | |
Ruimtewerf (Asteroïdekolonie) |
206.300 Munten 243.800 Voorraden |
4x4 Geen weg vereist |
590 Levensondersteuning |