Goederengebouwen Marskolonie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Marskolonie Type::Goederengebouwen | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?Prod...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeMars_Goods1-3f6dfefba.png}}<br />[[BioTech-boerderij (Marskolonie)]] | ||
| | | 1.750.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>2.100.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />817 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Kolonisten | ||
| | | | ||
| | | 3 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/biotech_crops-4b6776899.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeMars_Goods2-87b6b5134.png}}<br />[[Microben-onderzoekslab (Marskolonie)]] | ||
| | | 1.750.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>2.100.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />613 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Kolonisten | ||
| | | | ||
| | | 3 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/mars_microbes-d8d2ab899.png}} / 4u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeMars_Goods3-f9d20570a.png}}<br />[[Oppervlakteboor (Marskolonie)]] | |||
| 1.750.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>2.100.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />613 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Kolonisten | |||
| | |||
| 3 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/superalloys-ba3ac5ae1.png}} / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeMars_Goods4-24edd89c5.png}}<br />[[Chemische fabriek (Marskolonie)]] | |||
| 1.750.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>2.100.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />817 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Kolonisten | |||
| | |||
| 3 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/lubricants-ac936623e.png}} / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeMars_Goods5-3e0c14f54.png}}<br />[[Fusiefabriek (Marskolonie)]] | |||
| 1.750.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>2.100.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />817 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists-be9664b7b.png}} Kolonisten | |||
| | |||
| 3 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fusion_reactors-36cfeaee4.png}} / 4u | |||
|} |
Huidige versie van 5 jul 2023 om 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
BioTech-boerderij (Marskolonie) |
1.750.000 Munten 2.100.000 Voorraden |
3x4 1x1 817 Kolonisten |
3 / 4u | |
Microben-onderzoekslab (Marskolonie) |
1.750.000 Munten 2.100.000 Voorraden |
4x4 1x1 613 Kolonisten |
3 / 4u | |
Oppervlakteboor (Marskolonie) |
1.750.000 Munten 2.100.000 Voorraden |
4x4 1x1 613 Kolonisten |
3 / 4u | |
Chemische fabriek (Marskolonie) |
1.750.000 Munten 2.100.000 Voorraden |
4x3 1x1 817 Kolonisten |
3 / 4u | |
Fusiefabriek (Marskolonie) |
1.750.000 Munten 2.100.000 Voorraden |
4x3 1x1 817 Kolonisten |
3 / 4u |