Levensondersteuning Marskolonie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport1-c48b8ce40.png}}<br />[[Zuurstofgenerator (Marskolonie)]] | ||
| | | 7.500 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>9.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 18 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport2-6ac1b93c0.png}}<br />[[Zonnepaneel oost (Marskolonie)]] | ||
| | | 15.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>18.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 42 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport3-4b31b45bd.png}}<br />[[Zonnepaneel zuid (Marskolonie)]] | |||
| 15.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>18.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x2<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 42 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport4-08c0a2527.png}}<br />[[Raffinagestation (Marskolonie)]] | |||
| 105.129 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>126.155 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 337 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport5-86cf610a7.png}}<br />[[Recombinatiemachine (Marskolonie)]] | |||
| 30.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>36.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 108 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport6-3ba60ef19.png}}<br />[[Autonome voedselautomaat (Marskolonie)]] | |||
| 156.231 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>187.478 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 625 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support-12b916725.png}} Levensondersteuning | |||
| | |||
|} |
Huidige versie van 5 jul 2023 om 12:39
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
![]() Zuurstofgenerator (Marskolonie) |
7.500 ![]() 9.000 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
18 ![]() |
|
![]() Zonnepaneel oost (Marskolonie) |
15.000 ![]() 18.000 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
42 ![]() |
|
![]() Zonnepaneel zuid (Marskolonie) |
15.000 ![]() 18.000 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
42 ![]() |
|
![]() Raffinagestation (Marskolonie) |
105.129 ![]() 126.155 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
337 ![]() |
|
![]() Recombinatiemachine (Marskolonie) |
30.000 ![]() 36.000 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
108 ![]() |
|
![]() Autonome voedselautomaat (Marskolonie) |
156.231 ![]() 187.478 ![]() |
![]() Geen weg vereist |
625 ![]() |