Vroege middeleeuwen Versieringen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_EarlyMiddleAge_Cypress-ebbd11cf4.png}}<br />[[Cipres]] | ||
| | | 80 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamanten | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 20 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>67 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_EarlyMiddleAge_Flowerfield-e7228c6a2.png}}<br />[[Bloemenstruik]] | ||
| | | 340 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>400 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 10 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>27 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_EarlyMiddleAge_Hedgewithflowers-ccbc12d7e.png}}<br />[[Heg met bloemen]] | |||
| 1.710 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>1.430 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 10 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>29 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_EarlyMiddleAge_Pond-4d13677fb.png}}<br />[[Vijver]] | |||
| 3.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>3.910 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 40 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>126 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|} |
Huidige versie van 5 jul 2023 om 12:40
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Cipres |
80 Diamanten | 1x1 Geen weg vereist |
20 67 |
|
Bloemenstruik |
340 Munten 400 Voorraden |
1x1 Geen weg vereist |
10 27 |
|
Heg met bloemen |
1.710 Munten 1.430 Voorraden |
1x1 Geen weg vereist |
10 29 |
|
Vijver |
3.300 Munten 3.910 Voorraden |
2x2 Geen weg vereist |
40 126 |