Virtuele toekomst Goederengebouwen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Virtuele toekomst Type::Goederengebouwen | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces |...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods1-2ce9f432b.png}}<br />[[Botanische vezelboerderij]] | ||
| | | 390.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>837.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x7<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />6.210 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| | | 112.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/tea_silk-9f8516154.png}} / 4u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods2-b577a5135.png}}<br />[[Jadekristalgroeve]] | ||
| | | 390.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>837.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />5.640 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| | | 120.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/data_crystals-810332bc5.png}} / 4u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods3-84600a121.png}}<br />[[Duurzame rijstkwekerij]] | |||
| 390.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>837.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />5.640 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| 120.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/golden_rice-05615e75b.png}} / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods4-37cc54406.png}}<br />[[Nanoversterkingskliniek]] | |||
| 390.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>837.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />5.640 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| 120.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/nanites-e97de4a36.png}} / 4u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods5-ca695c2e8.png}}<br />[[Cryptovalutabank]] | |||
| 390.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>837.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-0e6b0551e.png}} 2x2<br />6.210 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| 112.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cryptocash-c3051dbfb.png}} / 4u | |||
|} |
Huidige versie van 5 jul 2023 om 12:42
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Botanische vezelboerderij |
390.000 Munten 837.000 Voorraden |
4x7 2x2 6.210 Bevolking |
112.000 | 1 / 4u |
Jadekristalgroeve |
390.000 Munten 837.000 Voorraden |
6x5 2x2 5.640 Bevolking |
120.000 | 1 / 4u |
Duurzame rijstkwekerij |
390.000 Munten 837.000 Voorraden |
5x6 2x2 5.640 Bevolking |
120.000 | 1 / 4u |
Nanoversterkingskliniek |
390.000 Munten 837.000 Voorraden |
6x5 2x2 5.640 Bevolking |
120.000 | 1 / 4u |
Cryptovalutabank |
390.000 Munten 837.000 Voorraden |
7x4 2x2 6.210 Bevolking |
112.000 | 1 / 4u |