Globefontein: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 200: | Regel 200: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +10% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +10% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 11.950 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 234.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +10% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Voorradenverzameling<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Aanval voor verdedigend leger<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Verdediging voor verdedigend leger<br> | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supply_production-660dd9d0f.png}} Voorradenverzameling<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Aanval voor verdedigend leger<br>{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Verdediging voor verdedigend leger<br> |
Versie van 12 jul 2023 09:00
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 3x3 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | ||||
---|---|---|---|---|---|
Bronstijd | 300 | 45 | +6% | +6% | +6% |
IJzertijd | 420 | 72 | +6% | +6% | +6% |
Vroege middeleeuwen | 540 | 180 | +6% | +6% | +6% |
Hoge middeleeuwen | 650 | 360 | +6% | +6% | +6% |
Late middeleeuwen | 770 | 540 | +7% | +7% | +7% |
Koloniale tijdperk | 900 | 900 | +7% | +7% | +7% |
Industriële tijdperk | 1.020 | 1.800 | +7% | +7% | +7% |
Progressieve tijdperk | 1.120 | 2.700 | +7% | +7% | +7% |
Moderne tijdperk | 1.270 | 4.500 | +8% | +8% | +8% |
Postmoderne tijdperk | 1.440 | 7.200 | +8% | +8% | +8% |
Hedendaagse tijdperk | 1.630 | 10.800 | +8% | +8% | +8% |
Morgen | 1.980 | 18.000 | +8% | +8% | +8% |
De Toekomst | 2.640 | 28.800 | +9% | +9% | +9% |
Arctische toekomst | 3.220 | 43.200 | +9% | +9% | +9% |
Oceanische toekomst | 4.080 | 54.000 | +9% | +9% | +9% |
Virtuele toekomst | 5.500 | 72.000 | +9% | +9% | +9% |
Ruimtetijdperk: Mars | 8.810 | 117.000 | +10% | +10% | +10% |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 9.570 | 162.000 | +10% | +10% | +10% |
Ruimtetijdperk: Venus | 10.340 | 189.000 | +10% | +10% | +10% |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 11.140 | 216.000 | +10% | +10% | +10% |
Ruimtetijdperk: Titan | 11.950 | 234.000 | +10% | +10% | +10% |
Voorradenverzameling
Aanval voor verdedigend leger
Verdediging voor verdedigend leger