Bron der welgekomen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 137: | Regel 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2.329 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2.329 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 96.000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 96.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2.498 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 104.000 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:02
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Versieringen | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | 2x2 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 168 | 20 |
IJzertijd | 197 | 32 |
Vroege middeleeuwen | 210 | 80 |
Hoge middeleeuwen | 234 | 160 |
Late middeleeuwen | 261 | 240 |
Koloniale tijdperk | 307 | 400 |
Industriële tijdperk | 347 | 800 |
Progressieve tijdperk | 381 | 1.200 |
Moderne tijdperk | 407 | 2.000 |
Postmoderne tijdperk | 424 | 3.200 |
Hedendaagse tijdperk | 493 | 4.800 |
Morgen | 600 | 8.000 |
De Toekomst | 719 | 12.800 |
Arctische toekomst | 835 | 19.200 |
Oceanische toekomst | 963 | 24.000 |
Virtuele toekomst | 1.151 | 32.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.842 | 52.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 2.001 | 72.000 |
Ruimtetijdperk: Venus | 2.162 | 84.000 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 2.329 | 96.000 |
Ruimtetijdperk: Titan | 2.498 | 104.000 |