Verlaten gesticht - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 226: | Regel 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | -2.550 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 650.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 252.900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:13
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 5x5 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | -110 | 1 | 125 | 1.600 | 10 | 1 |
IJzertijd | -190 | 1 | 200 | 3.800 | 10 | 1 |
Vroege middeleeuwen | -210 | 1 | 500 | 6.300 | 10 | 1 |
Hoge middeleeuwen | -240 | 1 | 1.000 | 8.800 | 10 | 1 |
Late middeleeuwen | -270 | 1 | 1.500 | 11.600 | 10 | 1 |
Koloniale tijdperk | -310 | 1 | 2.500 | 17.600 | 10 | 1 |
Industriële tijdperk | -350 | 1 | 5.000 | 21.900 | 10 | 1 |
Progressieve tijdperk | -390 | 1 | 7.500 | 26.600 | 10 | 1 |
Moderne tijdperk | -420 | 1 | 12.500 | 33.100 | 10 | 1 |
Postmoderne tijdperk | -430 | 1 | 20.000 | 41.700 | 10 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | -500 | 1 | 30.000 | 54.300 | 10 | 1 |
Morgen | -610 | 1 | 50.000 | 62.800 | 10 | 1 |
De Toekomst | -730 | 1 | 80.000 | 72.000 | 10 | 1 |
Arctische toekomst | -850 | 1 | 120.000 | 81.800 | 10 | 1 |
Oceanische toekomst | -980 | 1 | 150.000 | 92.300 | 10 | 1 |
Virtuele toekomst | -1.180 | 1 | 200.000 | 103.300 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | -1.880 | 1 | 325.000 | 172.600 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | -2.050 | 1 | 450.000 | 191.200 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | -2.210 | 1 | 525.000 | 210.700 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | -2.380 | 1 | 600.000 | 231.300 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Titan | -2.550 | 1 | 650.000 | 252.900 | 10 | 1 |