Pagode - niv. 5: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 268: | Regel 268: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6.732 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6.732 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 129.470 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14.700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 531 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:16
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||||
Bronstijd | 108 | 108 | 80 | 800 | 650 | 7 | 5 | 1 |
IJzertijd | 232 | 232 | 128 | 1.920 | 1.120 | 9 | 5 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 356 | 356 | 320 | 3.200 | 1.240 | 11 | 5 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 500 | 500 | 640 | 4.480 | 1.380 | 12 | 5 | 1 |
Late middeleeuwen | 656 | 656 | 960 | 5.920 | 1.540 | 14 | 5 | 1 |
Koloniale tijdperk | 828 | 828 | 1.600 | 9.020 | 1.810 | 17 | 5 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.012 | 1.012 | 3.200 | 11.230 | 2.040 | 23 | 5 | 1 |
Progressieve tijdperk | 1.208 | 1.208 | 4.800 | 13.630 | 2.240 | 32 | 5 | 1 |
Moderne tijdperk | 1.416 | 1.416 | 8.000 | 16.960 | 2.400 | 46 | 5 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 1.632 | 1.632 | 12.800 | 21.340 | 2.500 | 64 | 5 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 1.860 | 1.860 | 19.200 | 27.780 | 2.900 | 92 | 5 | 1 |
Morgen | 2.096 | 2.096 | 32.000 | 32.160 | 3.520 | 124 | 5 | 1 |
De Toekomst | 2.344 | 2.344 | 51.200 | 36.860 | 4.220 | 151 | 5 | 1 |
Arctische toekomst | 2.600 | 2.600 | 76.800 | 41.890 | 4.910 | 183 | 5 | 1 |
Oceanische toekomst | 2.864 | 2.864 | 96.000 | 47.230 | 5.670 | 211 | 5 | 1 |
Virtuele toekomst | 3.136 | 3.136 | 128.000 | 52.900 | 6.770 | 256 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 4.964 | 4.964 | 208.000 | 88.370 | 10.840 | 311 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 5.392 | 5.392 | 288.000 | 97.880 | 11.780 | 366 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Venus | 5.828 | 5.828 | 336.000 | 107.900 | 12.730 | 421 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 6.276 | 6.276 | 384.000 | 118.420 | 13.710 | 476 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Titan | 6.732 | 6.732 | 416.000 | 129.470 | 14.700 | 531 | 5 | 1 |