Pagode - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 268: | Regel 268: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7.405 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7.405 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416.000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 135.950 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15.520 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 531 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} |
Versie van 12 jul 2023 09:16
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | 1x1 | ||||||||||||
Grootte: | 4x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||||
Bronstijd | 119 | 119 | 80 | 840 | 680 | 7 | 10 | 2 |
IJzertijd | 255 | 255 | 128 | 2.020 | 1.180 | 9 | 10 | 2 |
Vroege middeleeuwen | 392 | 392 | 320 | 3.360 | 1.310 | 11 | 10 | 2 |
Hoge middeleeuwen | 550 | 550 | 640 | 4.700 | 1.460 | 12 | 10 | 2 |
Late middeleeuwen | 722 | 722 | 960 | 6.220 | 1.620 | 14 | 10 | 2 |
Koloniale tijdperk | 911 | 911 | 1.600 | 9.470 | 1.910 | 17 | 10 | 2 |
Industriële tijdperk | 1.113 | 1.113 | 3.200 | 11.790 | 2.150 | 23 | 10 | 2 |
Progressieve tijdperk | 1.329 | 1.329 | 4.800 | 14.310 | 2.360 | 32 | 10 | 2 |
Moderne tijdperk | 1.558 | 1.558 | 8.000 | 17.810 | 2.530 | 46 | 10 | 2 |
Postmoderne tijdperk | 1.795 | 1.795 | 12.800 | 22.400 | 2.640 | 64 | 10 | 2 |
Hedendaagse tijdperk | 2.046 | 2.046 | 19.200 | 29.160 | 3.060 | 92 | 10 | 2 |
Morgen | 2.306 | 2.306 | 32.000 | 33.770 | 3.720 | 124 | 10 | 2 |
De Toekomst | 2.578 | 2.578 | 51.200 | 38.710 | 4.450 | 151 | 10 | 2 |
Arctische toekomst | 2.860 | 2.860 | 76.800 | 43.980 | 5.190 | 183 | 10 | 2 |
Oceanische toekomst | 3.150 | 3.150 | 96.000 | 49.590 | 5.990 | 211 | 10 | 2 |
Virtuele toekomst | 3.450 | 3.450 | 128.000 | 55.550 | 7.150 | 256 | 10 | 2 |
Ruimtetijdperk: Mars | 5.460 | 5.460 | 208.000 | 92.790 | 11.440 | 311 | 10 | 2 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 5.931 | 5.931 | 288.000 | 102.770 | 12.430 | 366 | 10 | 2 |
Ruimtetijdperk: Venus | 6.411 | 6.411 | 336.000 | 113.290 | 13.430 | 421 | 10 | 2 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 6.904 | 6.904 | 384.000 | 124.350 | 14.470 | 476 | 10 | 2 |
Ruimtetijdperk: Titan | 7.405 | 7.405 | 416.000 | 135.950 | 15.520 | 531 | 10 | 2 |