Versierd pad (Feodaal Japan): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" | https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/S_SS_Japanese_Street1.png | | style="text-align: center;" colspan="2" | https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/S_SS_Japanese_Street1-57e53958e.png | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Eigenschappen''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Eigenschappen''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Type:''' | | style="width: 30%;" | '''Type:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} Wegen | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} Wegen | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Grootte:''' | | style="width: 30%;" | '''Grootte:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x1 | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1 | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Bouwkosten:''' | |||
| style="width: 70%;" | 200 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/koban_coins-8b7e9ffed.png}} Kobanmunten | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Vrijgespeeld met:''' | | style="width: 30%;" | '''Vrijgespeeld met:''' |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 11:16
Eigenschappen | |
Type: | Wegen |
Grootte: | 1x1 |
Bouwkosten: | 200 Kobanmunten |
Vrijgespeeld met: | Bereiken van de nederzetting |