Kosten per moeilijkheidsgraad: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(18 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
De kosten voor het ontgrendelen van een nieuwe moeilijkheidsgraad hangen af van het aantal gildeleden en hun tijdperk wanneer de expeditie begint. Iedere speler in je gilde zal een aantal kosten met zich meebrengen, afhankelijk van hun tijdperk. Je gilde zal de cumulatieve kosten voor al die gildeleden in één keer moeten betalen om het moeilijkheidsniveau vrij te spelen. | De kosten voor het ontgrendelen van een nieuwe moeilijkheidsgraad hangen af van het aantal gildeleden en hun tijdperk wanneer de expeditie begint. Iedere speler in je gilde zal een aantal kosten met zich meebrengen, afhankelijk van hun tijdperk. Je gilde zal de cumulatieve kosten voor al die gildeleden in één keer moeten betalen om het moeilijkheidsniveau vrij te spelen. | ||
<span style="color:#ffff00">'''Let op dat de vermelde getallen de hoeveelheden van elk soort goederen uit dat tijdperk weergeven.'''</span> Dus waar staat 2 IJzertijdgoederen, betekent dit <span style="color:#ffff00">'''''2 van elk soort IJzertijdgoederen'''''</span> (in totaal 10, want er zijn 5 soorten goederen in elk tijdperk). | |||
{| | {| | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijdperk | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijdperk | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Moeilijkheidsniveau II | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Moeilijkheidsniveau III | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Moeilijkheidsniveau IV | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Moeilijkheidsniveau V | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | IJzertijd | | style="text-align: center; background-color:#984420;" | IJzertijd | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 2 | | style="text-align: center; background-color:#984420;" | 2 IJzertijd goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 4 | | style="text-align: center; background-color:#984420;" | 4 IJzertijd goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 8 IJzertijd goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 32 IJzertijd goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | Vroege | | style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | Vroege middeleeuwen | ||
| style="text-align: center; background-color:#984420;" | 2 | | style="text-align: center; background-color:#984420;" | 2 IJzertijd goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 4 VME goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 8 VME goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 32 VME goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | Hoge | | style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | Hoge middeleeuwen | ||
| style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 3 | | style="text-align: center; background-color:#4e8144;" | 3 VME goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 6 HME goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 12 HME goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 48 HME goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | Late | | style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | Late middeleeuwen | ||
| style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 4 | | style="text-align: center; background-color:#2f8e8e;" | 4 HME goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 8 LME goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 16 LME goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 64 LME goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | Koloniale | | style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | Koloniale tijdperk | ||
| style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 4 | | style="text-align: center; background-color:#7f4285;" | 4 LME goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 8 Koloniale goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 16 Koloniale goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 64 Koloniale goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#a72926;" | Industriële | | style="text-align: center; background-color:#a72926;" | Industriële tijdperk | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#ce6404;" | 5 Koloniale goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 10 Industriële goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 20 Industriële goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 80 Industriële goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | Progressieve | | style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | Progressieve tijdperk | ||
| style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#a72926;" | 5 Industriële goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 10 Progressieve goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 20 Progressieve goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 80 Progressieve goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#465d88;" | Moderne | | style="text-align: center; background-color:#465d88;" | Moderne tijdperk | ||
| style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#b6895b;" | 5 Progressieve goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 10 Moderne goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 20 Moderne goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 80 Moderne goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | Postmoderne | | style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | Postmoderne tijdperk | ||
| style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#465d88;" | 5 Moderne goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 10 Postmoderne goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 20 Postmoderne goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 80 Postmoderne goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | | | style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | Hedendaagse tijdperk | ||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 5 | | style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 5 Postmoderne goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | | | style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | 10 Hedendaagse goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | 20 Hedendaagse goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#8d9292;" | 80 Hedendaagse goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#22272c;" | Morgen | | style="text-align: center; background-color:#22272c;" | Morgen | ||
| style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | 6 | | style="text-align: center; background-color:#ce654a;" | 6 Hedendaagse goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 12 Morgen goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 24 Morgen goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 96 Morgen goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#8dc73f;" | Toekomst | | style="text-align: center; color: black; background-color:#8dc73f;" | Toekomst | ||
| style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 6 | | style="text-align: center; background-color:#22272c;" | 6 Morgen goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; color: black; background-color:#8dc73f;" | 12 Toekomst goederen | ||
| style="text-align: center; color: black; background-color:#8dc73f;" | 24 Toekomst goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color:#8dc73f;" | 96 Toekomst goederen | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; background-color:#e9f7f7;" | | | style="text-align: center; color: black; background-color:#e9f7f7;" | Arctische toekomst | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; color: black; background-color:#8dc73f;" | 6 Toekomst goederen | ||
| style="text-align: center; background-color:# | | style="text-align: center; color: black; background-color:#e9f7f7;" | 12 Arctische goederen | ||
| style="text-align: center; color: black; background-color:#e9f7f7;" | 24 Arctische goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color:#e9f7f7;" | 96 Arctische goederen | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | Oceanische toekomst | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color:#e9f7f7;" | 6 Arctische goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 12 Oceanische goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 24 Oceanische goederen | |||
| style="text-align: center; background-color:#225a4b;" | 96 Oceanische goederen | |||
|- | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #e1bfff;" | Virtuele toekomst | |||
| style="text-align: center; background-color: #225a4b;" | 7 Oceanische goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #e1bfff;" | 14 Virtuele goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #e1bfff;" | 28 Virtuele goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #e1bfff;" | 112 Virtuele goederen | |||
|- | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #ffcbc1;" | Ruimtetijdperk: Mars | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #e1bfff;" | 9 Virtuele goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #ffcbc1;" | 18 Mars goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #ffcbc1;" | 36 Mars goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #ffcbc1;" | 144 Mars goederen | |||
|- | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #271e2c;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #ffcbc1;" | 10 Mars goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #271e2c;" | 20 Asteroïde-goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #271e2c;" | 40 Asteroïde-goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #271e2c;" | 160 Asteroïde-goederen | |||
|- | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #99540b;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #271e2c;" | 11 Asteroïde-goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #99540b;" | 22 Venus goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #99540b;" | 44 Venus goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #99540b;" | 176 Venus goederen | |||
|- | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #b0e7db;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #99540b;" | 12 Venus goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #b0e7db;" | 24 Jupiter-maan goederen | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #b0e7db;" | 48 Jupiter-maan goederen | |||
| style="text-align: center; color: Black; background-color: #b0e7db;" | 192 Jupiter-maan goederen | |||
|- | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #255a3e;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #b0e7db;" | 13 Jupiter-maan goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #255a3e;" | 26 Titan goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #255a3e;" | 52 Titan goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #255a3e;" | 208 Titan goederen | |||
|- | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #45737b;" | Ruimtetijdperk: Ruimtehub | |||
| style="text-align: center; color: black; background-color: #255a3e;" | 14 Titan goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #45737b;" | 28 Ruimtehub goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #45737b;" | 56 Ruimtehub goederen | |||
| style="text-align: center; color: white; background-color: #45737b;" | 224 Ruimtehub goederen | |||
|} | |} |
Huidige versie van 3 okt 2024 om 07:49
De kosten voor het ontgrendelen van een nieuwe moeilijkheidsgraad hangen af van het aantal gildeleden en hun tijdperk wanneer de expeditie begint. Iedere speler in je gilde zal een aantal kosten met zich meebrengen, afhankelijk van hun tijdperk. Je gilde zal de cumulatieve kosten voor al die gildeleden in één keer moeten betalen om het moeilijkheidsniveau vrij te spelen.
Let op dat de vermelde getallen de hoeveelheden van elk soort goederen uit dat tijdperk weergeven. Dus waar staat 2 IJzertijdgoederen, betekent dit 2 van elk soort IJzertijdgoederen (in totaal 10, want er zijn 5 soorten goederen in elk tijdperk).
Tijdperk | Moeilijkheidsniveau II | Moeilijkheidsniveau III | Moeilijkheidsniveau IV | Moeilijkheidsniveau V |
---|---|---|---|---|
IJzertijd | 2 IJzertijd goederen | 4 IJzertijd goederen | 8 IJzertijd goederen | 32 IJzertijd goederen |
Vroege middeleeuwen | 2 IJzertijd goederen | 4 VME goederen | 8 VME goederen | 32 VME goederen |
Hoge middeleeuwen | 3 VME goederen | 6 HME goederen | 12 HME goederen | 48 HME goederen |
Late middeleeuwen | 4 HME goederen | 8 LME goederen | 16 LME goederen | 64 LME goederen |
Koloniale tijdperk | 4 LME goederen | 8 Koloniale goederen | 16 Koloniale goederen | 64 Koloniale goederen |
Industriële tijdperk | 5 Koloniale goederen | 10 Industriële goederen | 20 Industriële goederen | 80 Industriële goederen |
Progressieve tijdperk | 5 Industriële goederen | 10 Progressieve goederen | 20 Progressieve goederen | 80 Progressieve goederen |
Moderne tijdperk | 5 Progressieve goederen | 10 Moderne goederen | 20 Moderne goederen | 80 Moderne goederen |
Postmoderne tijdperk | 5 Moderne goederen | 10 Postmoderne goederen | 20 Postmoderne goederen | 80 Postmoderne goederen |
Hedendaagse tijdperk | 5 Postmoderne goederen | 10 Hedendaagse goederen | 20 Hedendaagse goederen | 80 Hedendaagse goederen |
Morgen | 6 Hedendaagse goederen | 12 Morgen goederen | 24 Morgen goederen | 96 Morgen goederen |
Toekomst | 6 Morgen goederen | 12 Toekomst goederen | 24 Toekomst goederen | 96 Toekomst goederen |
Arctische toekomst | 6 Toekomst goederen | 12 Arctische goederen | 24 Arctische goederen | 96 Arctische goederen |
Oceanische toekomst | 6 Arctische goederen | 12 Oceanische goederen | 24 Oceanische goederen | 96 Oceanische goederen |
Virtuele toekomst | 7 Oceanische goederen | 14 Virtuele goederen | 28 Virtuele goederen | 112 Virtuele goederen |
Ruimtetijdperk: Mars | 9 Virtuele goederen | 18 Mars goederen | 36 Mars goederen | 144 Mars goederen |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 10 Mars goederen | 20 Asteroïde-goederen | 40 Asteroïde-goederen | 160 Asteroïde-goederen |
Ruimtetijdperk: Venus | 11 Asteroïde-goederen | 22 Venus goederen | 44 Venus goederen | 176 Venus goederen |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 12 Venus goederen | 24 Jupiter-maan goederen | 48 Jupiter-maan goederen | 192 Jupiter-maan goederen |
Ruimtetijdperk: Titan | 13 Jupiter-maan goederen | 26 Titan goederen | 52 Titan goederen | 208 Titan goederen |
Ruimtetijdperk: Ruimtehub | 14 Titan goederen | 28 Ruimtehub goederen | 56 Ruimtehub goederen | 224 Ruimtehub goederen |