Uitbreidingen: verschil tussen versies
k (Atokirina heeft pagina Uitbreiding hernoemd naar Uitbreidingen) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(19 tussenliggende versies door 5 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
|[[Image:expansion.png|200px|link=]] | |[[Image:expansion.png|200px|link=]] | ||
|'''Uitbreiding'''[[Image:expansion_icon.png|24px|link=]]: | |'''Uitbreiding'''[[Image:expansion_icon.png|24px|link=]]: | ||
Strikt gesproken is je bouwpagina ook een goed in je stad - je zult snel merken dat de beschikbare ruimte beperkt is. Echter hoef je niet steeds gebouwen te verkopen - je kunt namelijk ook je stad uitbreiden. Om dit te kunnen doen moet je uitbreidingen vrijspelen. Om dit te kunnen doen kan je technologieën onderzoeken en provincies veroveren op de continentenkaart waardoor je uitbreidingen zult ontvangen. Uitbreidingen vind je in het bouwmenu - betaal de kosten en plaats ze aangrenzend aan je stad. Af en toe kun je uitbreidingen ook kopen met diamanten of medailles. Maar uitbreiden of afbreken is niet de enige optie om gebouwen te kunnen plaatsen in je stad - vergelijk gebouwen op formaat en effecten, kleinere meer efficiente gebouwen helpen je om ruimte te besparen | |||
|} | |} | ||
In onderstaande schema's kun je alle uitbreidingen zien per type en tijdperk. Er zijn 3 categorieën uitbreidingen: Uitbreidingen die je wint bij technologie onderzoek en de continentkaart, Uitbreidingen die je koopt met diamanten en uitbreidingen die je koopt met medailles. Uitbreidingen die je koopt met medailles zijn niet gerelateerd aan een tijdperk. Op dit moment zijn er in totaal 38 Medaille uitbreidingen beschikbaar. | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
| style='text-align: center' | | | style='text-align: center' | | ||
| style='text-align: center' | | | style='text-align: center' | Onderzoek | ||
| style='text-align: center' | | | style='text-align: center' | Overwinning | ||
| style='text-align: center' | | | style='text-align: center' | Diamanten | ||
| style='text-align: center' | | | style='text-align: center' | Totaal per tijdperk | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #b78d13" | | | style="background-color: #b78d13" | Bronstijd | ||
| style='text-align: center' | 4 | | style='text-align: center' | 4 | ||
| style='text-align: center' | 1 | | style='text-align: center' | 1 | ||
Regel 21: | Regel 21: | ||
| style='text-align: center' | 7 | | style='text-align: center' | 7 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #984420" | | | style="background-color: #984420" | Ijzertijd | ||
| style='text-align: center' | 5 | | style='text-align: center' | 5 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 27: | Regel 27: | ||
| style='text-align: center' | 9 | | style='text-align: center' | 9 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #4e8144" | | | style="background-color: #4e8144" | Vroege middeleeuwen | ||
| style='text-align: center' | 4 | | style='text-align: center' | 4 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 33: | Regel 33: | ||
| style='text-align: center' | 8 | | style='text-align: center' | 8 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #2f8e8e" | | | style="background-color: #2f8e8e" | Hoge middeleeuwen | ||
| style='text-align: center' | 5 | | style='text-align: center' | 5 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 39: | Regel 39: | ||
| style='text-align: center' | 9 | | style='text-align: center' | 9 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #7f4285" | Late | | style="background-color: #7f4285" | Late middeleeuwen | ||
| style='text-align: center' | 5 | | style='text-align: center' | 5 | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
Regel 45: | Regel 45: | ||
| style='text-align: center' | 10 | | style='text-align: center' | 10 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ce6404" | | | style="background-color: #ce6404" | Koloniale tijdperk | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 51: | Regel 51: | ||
| style='text-align: center' | 7 | | style='text-align: center' | 7 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #a72926" | | | style="background-color: #a72926" | Industriële tijdperk | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
Regel 57: | Regel 57: | ||
| style='text-align: center' | 7 | | style='text-align: center' | 7 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #b6895b" | | | style="background-color: #b6895b" | Progressieve tijdperk | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 63: | Regel 63: | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #465d88" | | | style="background-color: #465d88" | Moderne tijdperk | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 69: | Regel 69: | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #8d9292" | | | style="background-color: #8d9292" | Postmoderne tijdperk | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 75: | Regel 75: | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ce654a" | | | style="background-color: #ce654a" | Hedendaagse tijdperk | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 81: | Regel 81: | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #22272c" | | | style="background-color: #22272c" | Morgen | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 87: | Regel 87: | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #8dc73f" | | | style="background-color: #8dc73f" | Toekomst | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
Regel 93: | Regel 93: | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arctische toekomst | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
Regel 99: | Regel 99: | ||
| style='text-align: center' | 9 | | style='text-align: center' | 9 | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:#225a4b;" | | | style="background-color:#225a4b;" | Oceanische toekomst | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
Regel 105: | Regel 105: | ||
| style='text-align: center' | 18 | | style='text-align: center' | 18 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color: #e1bfff;" | | | style="color:black; background-color: #e1bfff;" | Virtuele toekomst | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
Regel 111: | Regel 111: | ||
| style='text-align: center' | 12 | | style='text-align: center' | 12 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color: #ffcbc1;" | | | style="color:black; background-color: #ffcbc1;" | Ruimtetijdperk: Mars | ||
| style='text-align: center' | 2 | | style='text-align: center' | 2 | ||
| style='text-align: center' | 1 | | style='text-align: center' | 1 | ||
| style='text-align: center' | 3 | | style='text-align: center' | 3 | ||
| style='text-align: center' | 6 | | style='text-align: center' | 6 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color: #271e2c;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 1 | |||
| style='text-align: center' | 3 | |||
| style='text-align: center' | 6 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color: #99540b;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 1 | |||
| style='text-align: center' | 3 | |||
| style='text-align: center' | 6 | |||
|- | |||
| style="background-color: #b0e7db; color: #000000;;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-Maan | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 1 | |||
| style='text-align: center' | 12 | |||
| style='text-align: center' | 15 | |||
|- | |||
| style="background-color: #45737b; " | Ruimtetijdperk: Ruimtehub | |||
| style='text-align: center' | 2 | |||
| style='text-align: center' | 1 | |||
| style='text-align: center' | 12 | |||
| style='text-align: center' | 15 | |||
|} | |} | ||
<br /><br /> | <br /><br /> | ||
Uitbreidingskosten: | |||
{| | |||
| rowspan="2" width=8% | # || colspan="2"| | {| | ||
| rowspan="2" width=8% | # || colspan="2"|Onderzoek/Overwinning || rowspan="2" width=23% | [[File:icon_diamonds.png]] Diamanten || rowspan="2" width=23% | [[File:icon_medal.png]] Medailles | |||
|- | |- | ||
| width=23% | [[File:icon_coins.png]] || width=23% | [[File:icon_diamonds.png]] | | width=23% | [[File:icon_coins.png]] || width=23% | [[File:icon_diamonds.png]] | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #b78d13'| 1 || style='background-color: #b78d13'| 100 || style='background-color: #b78d13'| 50 || style='background-color: #b78d13'| 200 || | 10 | | style='background-color: #b78d13'| 1 || style='background-color: #b78d13'| 100 || style='background-color: #b78d13'| 50 || style='background-color: #b78d13'| 200 || | 10 | ||
Regel 195: | Regel 220: | ||
| style='background-color: #ce6404'| 35 || style='background-color: #ce6404'| 160 000 || style='background-color: #ce6404'| 600 || style='background-color: #225a4b'| 1 500 || | 870 000 | | style='background-color: #ce6404'| 35 || style='background-color: #ce6404'| 160 000 || style='background-color: #ce6404'| 600 || style='background-color: #225a4b'| 1 500 || | 870 000 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #ce6404'| 36 || style='background-color: #ce6404'| 180 000 || style='background-color: #ce6404'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 | | style='background-color: #ce6404'| 36 || style='background-color: #ce6404'| 180 000 || style='background-color: #ce6404'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 || | 950 000 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #ce6404'| 37 || style='background-color: #ce6404'| 200 000 || style='background-color: #ce6404'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 | | style='background-color: #ce6404'| 37 || style='background-color: #ce6404'| 200 000 || style='background-color: #ce6404'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 || | 1 100 000 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #ce6404'| 38 || style='background-color: #ce6404'| 230 000 || style='background-color: #ce6404'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 | | style='background-color: #ce6404'| 38 || style='background-color: #ce6404'| 230 000 || style='background-color: #ce6404'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 || | 1 250 000 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #a72926'| 39 || style='background-color: #a72926'| 260 000 || style='background-color: #a72926'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 | | style='background-color: #a72926'| 39 || style='background-color: #a72926'| 260 000 || style='background-color: #a72926'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 || | 1 400 000 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #a72926'| 40 || style='background-color: #a72926'| 300 000 || style='background-color: #a72926'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 | | style='background-color: #a72926'| 40 || style='background-color: #a72926'| 300 000 || style='background-color: #a72926'| 600 || style='color:black; background-color: #e1bfff'| 1 500 | ||
Regel 213: | Regel 238: | ||
| style='background-color: #b6895b'| 44 || style='background-color: #b6895b'| 470 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 || style='color:black; background-color: #ffcbc1'| 1 800 | | style='background-color: #b6895b'| 44 || style='background-color: #b6895b'| 470 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 || style='color:black; background-color: #ffcbc1'| 1 800 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #b6895b'| 45 || style='background-color: #b6895b'| 520 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 | | style='background-color: #b6895b'| 45 || style='background-color: #b6895b'| 520 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 || style='color:white; background-color: #271e2c;'| 2 000 | ||
|- | |||
| style='background-color: #b6895b'| 46 || style='background-color: #b6895b'| 570 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 || style='color:white; background-color: #271e2c;'| 2 000 | |||
|- | |- | ||
| style='background-color: #b6895b'| | | style='background-color: #b6895b'| 47 || style='background-color: #b6895b'| 620 000 || style='background-color: #b6895b'| 600 || style='color:white; background-color: #271e2c;'| 2 000 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: # | | style='background-color: #465d88'| 48 || style='background-color: #465d88'| 680 000 || style='background-color: #465d88'| 800 || style='color:white; background-color: #99540b;'| 2 200 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #465d88'| | | style='background-color: #465d88'| 49 || style='background-color: #465d88'| 740 000 || style='background-color: #465d88'| 800 || style='color:white; background-color: #99540b;'| 2 200 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #465d88'| | | style='background-color: #465d88'| 50 || style='background-color: #465d88'| 800 000 || style='background-color: #465d88'| 800 || style='color:white; background-color: #99540b;'| 2 200 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #465d88'| | | style='background-color: #465d88'| 51 || style='background-color: #465d88'| 860 000 || style='background-color: #465d88'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: # | | style='background-color: #8d9292'| 52 || style='background-color: #8d9292'| 930 000 || style='background-color: #8d9292'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #8d9292'| | | style='background-color: #8d9292'| 53 || style='background-color: #8d9292'| 1 000 000 || style='background-color: #8d9292'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #8d9292'| | | style='background-color: #8d9292'| 54 || style='background-color: #8d9292'| 1 070 000 || style='background-color: #8d9292'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #8d9292'| | | style='background-color: #8d9292'| 55 || style='background-color: #8d9292'| 1 140 000 || style='background-color: #8d9292'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: # | | style='background-color: #ce654a'| 56 || style='background-color: #ce654a'| 1 220 000 || style='background-color: #ce654a'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #ce654a'| | | style='background-color: #ce654a'| 57 || style='background-color: #ce654a'| 1 300 000 || style='background-color: #ce654a'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #ce654a'| | | style='background-color: #ce654a'| 58 || style='background-color: #ce654a'| 1 380 000 || style='background-color: #ce654a'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #ce654a'| | | style='background-color: #ce654a'| 59 || style='background-color: #ce654a'| 1 460 000 || style='background-color: #ce654a'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: # | | style='background-color: #22272c'| 60 || style='background-color: #22272c'| 1 550 000 || style='background-color: #22272c'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #22272c'| | | style='background-color: #22272c'| 61 || style='background-color: #22272c'| 1 640 000 || style='background-color: #22272c'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
|- | |- | ||
| style='background-color: #22272c'| | | style='background-color: #22272c'| 62 || style='background-color: #22272c'| 1 730 000 || style='background-color: #22272c'| 800 || style='color: #000000; background-color: #b0e7db;'| 2 400 | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| style='background-color: #22272c'| 63 || style='background-color: #22272c'| 1 820 000 || style='background-color: #22272c'| 800 | | style='background-color: #22272c'| 63 || style='background-color: #22272c'| 1 820 000 || style='background-color: #22272c'| 800 | ||
Regel 312: | Regel 337: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 94 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 20 000 000 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 1 500 | | style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 94 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 20 000 000 || style="color: black; background-color: #ffcbc1;"| 1 500 | ||
|} | |- | ||
| style="color:white; background-color: #271e2c;"| 95 || style="color:white; background-color: #271e2c;"| 20 000 000 || style="color:white; background-color: #271e2c;"| 1 800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color: #271e2c;"| 96 || style="color:white; background-color: #271e2c;"| 30 000 000 || style="color:white; background-color: #271e2c;"| 1 800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color: #271e2c;"| 97 || style="color:white; background-color: #271e2c;"| 35 000 000 || style="color:white; background-color: #271e2c;"| 1 800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color: #99540b;"| 98 || style="color:white; background-color: #99540b;"| 40 000 000 || style="color:white; background-color: #99540b;"| 2 100 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color: #99540b;"| 99 || style="color:white; background-color: #99540b;"| 45 000 000 || style="color:white; background-color: #99540b;"| 2 100 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color: #99540b;"| 100 || style="color:white; background-color: #99540b;"| 50 000 000 || style="color:white; background-color: #99540b;"| 2 100 | |||
|- | |||
| style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 101 || style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 55 000 000 || style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 2 400 | |||
|- | |||
| style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 102 || style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 60 000 000 || style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 2 400 | |||
|- | |||
| style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 103 || style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 65 000 000 || style="color: #000000; background-color: #b0e7db;"| 2 400 | |||
|}<br> | |||
==Vikingen uitbreidingen== | |||
{{:Vikingen uitbreidingen}} | |||
==Feodaal Japan uitbreidingen== | |||
{{:Japanse uitbreidingen}} | |||
==Oud Egypte uitbreidingen== | |||
{{:Oud Egypte uitbreidingen}} | |||
== | ==Azteken uitbreidingen== | ||
{{: | {{:Azteken uitbreidingen}} | ||
== | ==Mogolen uitbreidingen== | ||
{{: | {{:Mogol uitbreidingen}} | ||
== | == Polynesië uitbreidingen== | ||
{{: | {{:Polynesië_uitbreidingen}} |
Huidige versie van 3 okt 2024 om 08:02
Uitbreiding:
Strikt gesproken is je bouwpagina ook een goed in je stad - je zult snel merken dat de beschikbare ruimte beperkt is. Echter hoef je niet steeds gebouwen te verkopen - je kunt namelijk ook je stad uitbreiden. Om dit te kunnen doen moet je uitbreidingen vrijspelen. Om dit te kunnen doen kan je technologieën onderzoeken en provincies veroveren op de continentenkaart waardoor je uitbreidingen zult ontvangen. Uitbreidingen vind je in het bouwmenu - betaal de kosten en plaats ze aangrenzend aan je stad. Af en toe kun je uitbreidingen ook kopen met diamanten of medailles. Maar uitbreiden of afbreken is niet de enige optie om gebouwen te kunnen plaatsen in je stad - vergelijk gebouwen op formaat en effecten, kleinere meer efficiente gebouwen helpen je om ruimte te besparen |
In onderstaande schema's kun je alle uitbreidingen zien per type en tijdperk. Er zijn 3 categorieën uitbreidingen: Uitbreidingen die je wint bij technologie onderzoek en de continentkaart, Uitbreidingen die je koopt met diamanten en uitbreidingen die je koopt met medailles. Uitbreidingen die je koopt met medailles zijn niet gerelateerd aan een tijdperk. Op dit moment zijn er in totaal 38 Medaille uitbreidingen beschikbaar.
Onderzoek | Overwinning | Diamanten | Totaal per tijdperk | |
Bronstijd | 4 | 1 | 2 | 7 |
Ijzertijd | 5 | 2 | 2 | 9 |
Vroege middeleeuwen | 4 | 2 | 2 | 8 |
Hoge middeleeuwen | 5 | 2 | 2 | 9 |
Late middeleeuwen | 5 | 3 | 2 | 10 |
Koloniale tijdperk | 3 | 2 | 2 | 7 |
Industriële tijdperk | 2 | 3 | 2 | 7 |
Progressieve tijdperk | 2 | 2 | 2 | 6 |
Moderne tijdperk | 2 | 2 | 2 | 6 |
Postmoderne tijdperk | 2 | 2 | 2 | 6 |
Hedendaagse tijdperk | 2 | 2 | 2 | 6 |
Morgen | 2 | 2 | 2 | 6 |
Toekomst | 2 | 2 | 2 | 6 |
Arctische toekomst | 3 | 3 | 3 | 9 |
Oceanische toekomst | 6 | 6 | 6 | 18 |
Virtuele toekomst | 3 | 3 | 6 | 12 |
Ruimtetijdperk: Mars | 2 | 1 | 3 | 6 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 2 | 1 | 3 | 6 |
Ruimtetijdperk: Venus | 2 | 1 | 3 | 6 |
Ruimtetijdperk: Jupiter-Maan | 2 | 1 | 12 | 15 |
Ruimtetijdperk: Ruimtehub | 2 | 1 | 12 | 15 |
Uitbreidingskosten:
Vikingen uitbreidingen
In de culturele nederzetting van de Vikingen kunnen de viking-uitbreidingen aangeschaft worden met culturele goederen of diamanten. Je kunt zelf selecteren welk cultureel goed je wil betalen voor een uitbreiding en slechts één van de goederen is nodig per uitbreiding.
# | Culturele Goederen | Diamanten | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 500 |
2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 500 |
3 | 12 | 1 | 1 | 1 | 500 |
4 | 21 | 5 | 1 | 1 | 500 |
5 | 32 | 12 | 1 | 1 | |
6 | 41 | 21 | 5 | 1 | |
7 | 48 | 32 | 12 | 1 | |
8 | 55 | 41 | 21 | 5 | |
9 | 62 | 48 | 32 | 12 | |
10 | 69 | 55 | 41 | 21 | |
11 | 76 | 62 | 48 | 32 | |
12 | 82 | 69 | 55 | 41 | |
13 | 89 | 76 | 62 | 48 | |
14 | 96 | 82 | 69 | 55 | |
15 | 103 | 89 | 76 | 62 | |
16 | 110 | 96 | 82 | 69 |
Feodaal Japan uitbreidingen
In de culturele nederzetting van Feodaal Japan kunnen de Japanse uitbreidingen aangeschaft worden met culturele goederen of diamanten. Je kunt zelf selecteren welk cultureel goed je wil betalen voor een uitbreiding en slechts één van de goederen is nodig per uitbreiding.
# | Culturele Goederen | Diamanten | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 8 | 8 | 8 | 500 |
2 | 19 | 8 | 8 | 8 | 500 |
3 | 31 | 19 | 8 | 8 | 500 |
4 | 46 | 31 | 8 | 8 | |
5 | 51 | 46 | 19 | 8 | |
6 | 56 | 51 | 31 | 8 | |
7 | 60 | 56 | 46 | 19 | |
8 | 65 | 60 | 51 | 31 | |
9 | 70 | 65 | 56 | 46 | |
10 | 74 | 70 | 60 | 51 | |
11 | 79 | 74 | 65 | 56 | |
12 | 84 | 79 | 70 | 60 |
Oud Egypte uitbreidingen
In de culturele nederzetting van Oud Egypte kunnen de Egyptische uitbreidingen aangeschaft worden met culturele goederen of diamanten. Je kunt zelf selecteren welk cultureel goed je wil betalen voor een uitbreiding en slechts één van de goederen is nodig per uitbreiding.
Azteken uitbreidingen
In de Azteekse culturele nederzettingen kunnen Azteekse uitbreidingen aangeschaft worden met culturele goederen of diamanten. Je kunt zelf selecteren met welk cultureel goed je wilt betalen voor een uitbreidingen en slechts één van de goederen is nodig per uitbreiding.
Mogolen uitbreidingen
In de culturele nederzetting van de Mogolen kunnen de Mogol-uitbreidingen aangeschaft worden met culturele goederen of diamanten. Je kunt zelf selecteren met welk cultureel goed je wilt betalen voor een uitbreiding en slechts één van de goederen is nodig per uitbreiding.
# | Culturele goederen | Diamanten | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 5 | 5 | 5 | 500 |
2 | 10 | 5 | 5 | 5 | 500 |
3 | 15 | 5 | 5 | 5 | 500 |
4 | 23 | 5 | 5 | 5 | 500 |
5 | 30 | 10 | 5 | 5 | |
6 | 39 | 15 | 5 | 5 | |
7 | 48 | 23 | 5 | 5 | |
8 | 55 | 30 | 10 | 5 | |
9 | 58 | 39 | 15 | 5 | |
10 | 60 | 48 | 23 | 5 | |
11 | 63 | 55 | 30 | 10 | |
12 | 66 | 58 | 39 | 15 | |
13 | 69 | 60 | 48 | 23 | |
14 | 71 | 63 | 55 | 30 | |
15 | 74 | 66 | 58 | 39 | |
16 | 77 | 69 | 60 | 48 |
Polynesië uitbreidingen
In de culturele nederzetting Polynesië kunnen de Polynesische uitbreidingen aangeschaft worden met culturele goederen of diamanten. Je kunt zelf selecteren met welk cultureel goed je wilt betalen voor een uitbreiding en slechts één van de goederen is nodig per uitbreiding.