Woongebouwen Vikingen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential1-affa1af56.png}}<br />[[Keet (Vikingen)]] | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>45 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 5u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential2-1abd1c80d.png}}<br />[[Hut (Vikingen)]] | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>135 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 59 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | ||
| | | 449 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 10u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Vikings_Residential3-7400957a9.png}}<br />[[Stamhuis (Vikingen)]] | |||
| 225 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>282 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 172 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/vikings-4f1ba05d4.png}} Vikingen | |||
| 1.666 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/copper_coins-a2a9ae78b.png}} / 20u | |||
|} |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 11:16
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Keet (Vikingen) |
36 Munten 45 Voorraden |
2x2 1x1 |
16 Vikingen | 108 / 5u |
Hut (Vikingen) |
108 Munten 135 Voorraden |
3x3 1x1 |
59 Vikingen | 449 / 10u |
Stamhuis (Vikingen) |
225 Munten 282 Voorraden |
3x5 1x1 |
172 Vikingen | 1.666 / 20u |