Woongebouwen Oud Egypte: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{{#ask: Category:Oud Egypte BuildingType::Woongebouwen | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?P...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential1-d5e0c5b9f.png}}<br />[[Eenvoudige kleihut (Oud Egypte)]] | ||
| | | 40 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>50 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 24 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | ||
| | | 34 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben-c923f9897.png}} / 5u | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential2-e530f5918.png}}<br />[[Kleien huis met meerdere verdiepingen (Oud Egypte)]] | ||
| | | 77 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>96 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 51 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | ||
| | | 87 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben-c923f9897.png}} / 10u | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential3-c40235576.png}}<br />[[Woonbuurt (Oud Egypte)]] | |||
| 234 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>293 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 202 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | |||
| 542 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben-c923f9897.png}} / 20u | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Egyptians_Residential4-91fd771ad.png}}<br />[[Luxe landgoed (Oud Egypte)]] | |||
| 288 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten<br/>360 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Voorraden | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 246 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/egyptians-21fe8709c.png}} Egyptenaren | |||
| 297 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/deben-c923f9897.png}} / 10u | |||
|} |
Huidige versie van 5 jun 2024 om 11:16
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Eenvoudige kleihut (Oud Egypte) |
40 Munten 50 Voorraden |
2x2 1x1 |
24 Egyptenaren | 34 / 5u |
Kleien huis met meerdere verdiepingen (Oud Egypte) |
77 Munten 96 Voorraden |
3x2 1x1 |
51 Egyptenaren | 87 / 10u |
Woonbuurt (Oud Egypte) |
234 Munten 293 Voorraden |
3x5 1x1 |
202 Egyptenaren | 542 / 20u |
Luxe landgoed (Oud Egypte) |
288 Munten 360 Voorraden |
4x4 1x1 |
246 Egyptenaren | 297 / 10u |