Heldentaveerne - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting Labels: Handmatige ongedaanmaking Ongedaan gemaakt |
Geen bewerkingssamenvatting Label: Handmatige ongedaanmaking |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 5: | Regel 5: | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Eigenschappen''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Eigenschappen''' | ||
|} | |||
{| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} renovatiekit nodig om te upgraden naar het huidige tijdperk | * {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit-3fb7d9aae.png}} renovatiekit nodig om te upgraden naar het huidige tijdperk | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} verbeterkit nodig om te upgraden met één tijdperk | * {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit-395ac8f66.png}} verbeterkit nodig om te upgraden met één tijdperk | ||
* Kan in de inventaris worden opgeslagen met {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} opslagkit | * Kan in de inventaris worden opgeslagen met {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building-7dc615526.png}} opslagkit | ||
* Kan gemotiveerd worden | |||
* {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_upgrade_kit_heroes_tavern-9ffc7cfd0.png}} Heldentaveerne-upgradekit upgradet dit gebouw naar [[Heldentaveerne - niv. 3]] | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | ''' | | style="width: 30%;" | '''Bouwtijd:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/time-acd387ad4.png}} 5s | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Grootte:''' | | style="width: 30%;" | '''Grootte:''' | ||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Vereiste straat:''' | |||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1 | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | | style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | ||
Regel 46: | Regel 49: | ||
|} | |} | ||
|} | |||
{| style="margin: auto" | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijdperk | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | Punten | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | Levert | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | Tevredenheid | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/time-acd387ad4.png}} 1d Productie | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;" | Bronstijd | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 100 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 155 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 650 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 900 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;" | IJzertijd | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 160 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 334 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.130 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2.200 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;" | Vroege middeleeuwen | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 400 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 512 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.240 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 3.600 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;" | Hoge middeleeuwen | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 800 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 719 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.390 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;" | Late middeleeuwen | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.200 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 943 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.550 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6.700 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;" | Koloniale tijdperk | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.190 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.820 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 10.100 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;" | Industriële tijdperk | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 4.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.455 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.050 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 12.600 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |} | ||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;" | Progressieve tijdperk | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 6.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 1.737 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.260 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 15.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;" | Moderne tijdperk | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 10.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.036 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.410 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 19.100 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center" | ! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;" | Postmoderne tijdperk | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 16.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.346 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.510 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 24.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | |||
|} | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;" | Hedendaagse tijdperk | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 24.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.674 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 2.920 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 31.300 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;" | Morgen | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 40.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 3.013 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 3.550 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 36.200 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;" | De Toekomst | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 64.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 3.370 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 4.250 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 41.500 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;" | Arctische toekomst | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 96.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 3.738 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 4.950 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 47.100 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;" | Oceanische toekomst | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 120.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 4.117 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 5.710 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 53.100 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;" | Virtuele toekomst | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 160.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 4.508 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 6.820 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 59.500 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;" | Ruimtetijdperk: Mars | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 260.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 7.136 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 10.910 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 99.400 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 360.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 7.751 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 11.860 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 110.100 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;" | Ruimtetijdperk: Venus | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 420.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 8.378 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 12.810 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 121.400 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;" | Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 480.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 9.022 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 13.800 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 133.200 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Ruimtetijdperk: Titan | |||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 520.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 9.677 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Bevolking | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | 14.800 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style=" | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
| style=" | {| style="margin: auto; width: 100%" | ||
|- | |- | ||
| style=" | | style="text-align: center;" | 145.700 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Munten, 1 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forgepunten | ||
|} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} |
Huidige versie van 28 aug 2024 om 11:10
Eigenschappen |
| |||||||||||||
Bouwtijd: | 5s | ||||||||||||
Grootte: | 5x4 | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Vereiste straat: | 1x1 | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Punten | Levert | Tevredenheid | 1d Productie | |
---|---|---|---|---|---|
Bronstijd | 100 | 155 Bevolking | 650 |
| |
IJzertijd | 160 | 334 Bevolking | 1.130 |
| |
Vroege middeleeuwen | 400 | 512 Bevolking | 1.240 |
| |
Hoge middeleeuwen | 800 | 719 Bevolking | 1.390 |
| |
Late middeleeuwen | 1.200 | 943 Bevolking | 1.550 |
| |
Koloniale tijdperk | 2.000 | 1.190 Bevolking | 1.820 |
| |
Industriële tijdperk | 4.000 | 1.455 Bevolking | 2.050 |
| |
Progressieve tijdperk | 6.000 | 1.737 Bevolking | 2.260 |
| |
Moderne tijdperk | 10.000 | 2.036 Bevolking | 2.410 |
| |
Postmoderne tijdperk | 16.000 | 2.346 Bevolking | 2.510 |
| |
Hedendaagse tijdperk | 24.000 | 2.674 Bevolking | 2.920 |
| |
Morgen | 40.000 | 3.013 Bevolking | 3.550 |
| |
De Toekomst | 64.000 | 3.370 Bevolking | 4.250 |
| |
Arctische toekomst | 96.000 | 3.738 Bevolking | 4.950 |
| |
Oceanische toekomst | 120.000 | 4.117 Bevolking | 5.710 |
| |
Virtuele toekomst | 160.000 | 4.508 Bevolking | 6.820 |
| |
Ruimtetijdperk: Mars | 260.000 | 7.136 Bevolking | 10.910 |
| |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 360.000 | 7.751 Bevolking | 11.860 |
| |
Ruimtetijdperk: Venus | 420.000 | 8.378 Bevolking | 12.810 |
| |
Ruimtetijdperk: Jupiter-maan | 480.000 | 9.022 Bevolking | 13.800 |
| |
Ruimtetijdperk: Titan | 520.000 | 9.677 Bevolking | 14.800 |
|