Zilveren trofee: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 23: | Regel 23: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | Prijzen voor herberekening klassement (vlak voor v1.70) | | style="width: 70%;" | Prijzen voor herberekening klassement (vlak voor v1.70) | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 140 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 170 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:08
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Versieringen | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Prijzen voor herberekening klassement (vlak voor v1.70) | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 101 | 640 |
IJzertijd | 175 | 1.024 |
Vroege middeleeuwen | 193 | 2.560 |
Hoge middeleeuwen | 216 | 5.120 |
Late middeleeuwen | 240 | 7.680 |
Koloniale tijdperk | 283 | 12.800 |
Industriële tijdperk | 319 | 25.600 |
Progressieve tijdperk | 350 | 38.400 |
Moderne tijdperk | 374 | 64.000 |
Postmoderne tijdperk | 390 | 102.400 |
Hedendaagse tijdperk | 453 | 153.600 |
Morgen | 550 | 256.000 |
De Toekomst | 659 | 409.600 |
Arctische toekomst | 768 | 614.400 |
Oceanische toekomst | 886 | 768.000 |
Virtuele toekomst | 1.058 | 1.024.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 1.694 | 1.664.000 |