Tiki-totem: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 140 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 170 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 200 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:08
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | Geen weg vereist | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
![]() |
![]() | |
Bronstijd | 73 | 5 |
IJzertijd | 101 | 8 |
Vroege middeleeuwen | 116 | 20 |
Hoge middeleeuwen | 132 | 40 |
Late middeleeuwen | 147 | 60 |
Koloniale tijdperk | 166 | 100 |
Industriële tijdperk | 188 | 200 |
Progressieve tijdperk | 206 | 300 |
Moderne tijdperk | 225 | 500 |
Postmoderne tijdperk | 234 | 800 |
Hedendaagse tijdperk | 267 | 1.200 |
Morgen | 324 | 2.000 |
De Toekomst | 366 | 3.200 |
Arctische toekomst | 418 | 4.800 |
Oceanische toekomst | 482 | 6.000 |
Virtuele toekomst | 576 | 8.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 922 | 13.000 |