Grote brug - niv. 6: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 8.100 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 10.130 | |||
| 9 - 14 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 12.150 | |||
| 10 - 17 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 650 | 60 | 1.000 | 800 | 6 | 2 | 5 |
IJzertijd | 1.120 | 96 | 2.200 | 1.900 | 8 | 2 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 1.240 | 240 | 3.100 | 3.100 | 10 | 2 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 1.380 | 480 | 4.400 | 4.400 | 12 | 2 | 5 |
Late middeleeuwen | 1.540 | 720 | 5.800 | 5.800 | 13 | 2 | 5 |
Koloniale tijdperk | 1.810 | 1.200 | 8.800 | 7.300 | 16 | 2 | 5 |
Industriële tijdperk | 2.040 | 2.400 | 11.000 | 8.900 | 22 | 2 | 5 |
Progressieve tijdperk | 2.240 | 3.600 | 13.300 | 10.500 | 30 | 2 | 5 |
Moderne tijdperk | 2.400 | 6.000 | 16.500 | 12.200 | 43 | 2 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 2.500 | 9.600 | 20.800 | 13.900 | 60 | 2 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 2.900 | 14.400 | 27.100 | 15.600 | 86 | 2 | 5 |
Morgen | 3.520 | 24.000 | 31.400 | 17.500 | 116 | 2 | 5 |
De Toekomst | 4.220 | 38.400 | 35.900 | 19.200 | 142 | 2 | 5 |
Arctische toekomst | 4.910 | 57.600 | 40.800 | 21.100 | 172 | 2 | 5 |
Oceanische toekomst | 5.670 | 72.000 | 46.100 | 23.100 | 198 | 2 | 5 |
Virtuele toekomst | 6.770 | 96.000 | 51.600 | 25.000 | 240 | 2 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 10.840 | 156.000 | 86.200 | 40.400 | 292 | 2 | 5 |