Yggdrasil - niv. 2: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 2.700 | |||
| 3 - 6 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 3.380 | |||
| 4 - 7 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 4.050 | |||
| 5 - 8 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 3x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 45 | +6% | 500 | 500 | 10 | 1 |
IJzertijd | 72 | +6% | 1.300 | 1.300 | 10 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 180 | +6% | 2.100 | 2.100 | 10 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 360 | +6% | 3.000 | 3.000 | 10 | 1 |
Late middeleeuwen | 540 | +6% | 3.900 | 3.900 | 10 | 1 |
Koloniale tijdperk | 900 | +6% | 6.000 | 5.000 | 10 | 1 |
Industriële tijdperk | 1.800 | +6% | 7.400 | 6.000 | 10 | 1 |
Progressieve tijdperk | 2.700 | +6% | 9.000 | 7.100 | 10 | 1 |
Moderne tijdperk | 4.500 | +6% | 11.200 | 8.300 | 10 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 7.200 | +6% | 14.100 | 9.400 | 10 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 10.800 | +6% | 18.400 | 10.600 | 10 | 1 |
Morgen | 18.000 | +6% | 21.300 | 11.800 | 10 | 1 |
De Toekomst | 28.800 | +6% | 24.400 | 13.000 | 10 | 1 |
Arctische toekomst | 43.200 | +6% | 27.700 | 14.300 | 10 | 1 |
Oceanische toekomst | 54.000 | +6% | 31.200 | 15.700 | 10 | 1 |
Virtuele toekomst | 72.000 | +6% | 35.000 | 16.900 | 10 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 117.000 | +6% | 58.400 | 27.400 | 10 | 1 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Verhoogt de aanvalsbonus van het aanvallende leger van de speler