Yggdrasil - niv. 9: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 24: | Regel 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 12.150 | |||
| 15 - 24 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 15.190 | |||
| 19 - 30 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 18.230 | |||
| 23 - 36 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 3x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 45 | +30% | 800 | 800 | 15 | 20 | 8 |
IJzertijd | 72 | +30% | 2.000 | 2.000 | 20 | 20 | 8 |
Vroege middeleeuwen | 180 | +30% | 3.300 | 3.300 | 24 | 20 | 8 |
Hoge middeleeuwen | 360 | +30% | 4.700 | 4.700 | 28 | 20 | 8 |
Late middeleeuwen | 540 | +30% | 6.200 | 6.200 | 32 | 20 | 8 |
Koloniale tijdperk | 900 | +30% | 9.400 | 7.800 | 39 | 20 | 8 |
Industriële tijdperk | 1.800 | +30% | 11.700 | 9.500 | 54 | 20 | 8 |
Progressieve tijdperk | 2.700 | +30% | 14.200 | 11.200 | 75 | 20 | 8 |
Moderne tijdperk | 4.500 | +30% | 17.700 | 13.000 | 107 | 20 | 8 |
Postmoderne tijdperk | 7.200 | +30% | 22.200 | 14.800 | 149 | 20 | 8 |
Hedendaagse tijdperk | 10.800 | +30% | 28.900 | 16.700 | 213 | 20 | 8 |
Morgen | 18.000 | +30% | 33.500 | 18.700 | 287 | 20 | 8 |
De Toekomst | 28.800 | +30% | 38.400 | 20.500 | 382 | 20 | 8 |
Arctische toekomst | 43.200 | +30% | 43.600 | 22.500 | 488 | 20 | 8 |
Oceanische toekomst | 54.000 | +30% | 49.200 | 24.600 | 594 | 20 | 8 |
Virtuele toekomst | 72.000 | +30% | 55.100 | 26.600 | 701 | 20 | 8 |
Ruimtetijdperk: Mars | 117.000 | +30% | 92.000 | 43.100 | 828 | 20 | 8 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)
Verhoogt de aanvalsbonus van het aanvallende leger van de speler