Tholos van Idolen - niv. 7: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 6.210 | |||
| 5 - 9 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 7.760 | |||
| 6 - 11 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 9.320 | |||
| 8 - 13 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:11
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 4x4” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||||
Bronstijd | 790 | 80 | 1.200 | 900 | 8 | 2 | 5 | 5 |
IJzertijd | 1.370 | 128 | 2.600 | 2.100 | 11 | 2 | 5 | 5 |
Vroege middeleeuwen | 1.510 | 320 | 3.800 | 3.500 | 13 | 2 | 5 | 5 |
Hoge middeleeuwen | 1.690 | 640 | 5.400 | 4.900 | 15 | 2 | 5 | 5 |
Late middeleeuwen | 1.880 | 960 | 7.100 | 6.500 | 18 | 2 | 5 | 5 |
Koloniale tijdperk | 2.210 | 1.600 | 10.800 | 8.300 | 21 | 2 | 5 | 5 |
Industriële tijdperk | 2.490 | 3.200 | 13.500 | 10.000 | 29 | 2 | 5 | 5 |
Progressieve tijdperk | 2.740 | 4.800 | 16.400 | 11.800 | 40 | 2 | 5 | 5 |
Moderne tijdperk | 2.930 | 8.000 | 20.400 | 13.700 | 58 | 2 | 5 | 5 |
Postmoderne tijdperk | 3.050 | 12.800 | 25.600 | 15.700 | 80 | 2 | 5 | 5 |
Hedendaagse tijdperk | 3.550 | 19.200 | 33.300 | 17.600 | 115 | 2 | 5 | 5 |
Morgen | 4.300 | 32.000 | 38.600 | 19.700 | 155 | 2 | 5 | 5 |
De Toekomst | 5.160 | 51.200 | 44.200 | 21.700 | 189 | 2 | 5 | 5 |
Arctische toekomst | 6.010 | 76.800 | 50.300 | 23.800 | 229 | 2 | 5 | 5 |
Oceanische toekomst | 6.930 | 96.000 | 56.700 | 26.100 | 263 | 2 | 5 | 5 |
Virtuele toekomst | 8.280 | 128.000 | 63.500 | 28.200 | 320 | 2 | 5 | 5 |
Ruimtetijdperk: Mars | 13.250 | 208.000 | 106.000 | 45.600 | 389 | 2 | 5 | 5 |
Produceert een hoeveelheid van één goed uit het tijdperk van het gebouw (voor jezelf)