Winterspits - niv. 4: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 3.510 | |||
| 4 - 7 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 4.390 | |||
| 5 - 9 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 5.270 | |||
| 6 - 11 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:12
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Woongebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 4x4” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | bij motivering | |||||
Bronstijd | 54 | 80 | 700 | 610 | 5 | 1 |
IJzertijd | 116 | 128 | 1.600 | 1.060 | 5 | 1 |
Vroege middeleeuwen | 178 | 320 | 2.700 | 1.170 | 5 | 1 |
Hoge middeleeuwen | 250 | 640 | 3.800 | 1.300 | 5 | 1 |
Late middeleeuwen | 328 | 960 | 5.000 | 1.450 | 5 | 1 |
Koloniale tijdperk | 414 | 1.600 | 7.700 | 1.710 | 5 | 1 |
Industriële tijdperk | 506 | 3.200 | 9.600 | 1.930 | 5 | 1 |
Progressieve tijdperk | 604 | 4.800 | 11.600 | 2.120 | 5 | 1 |
Moderne tijdperk | 708 | 8.000 | 14.400 | 2.260 | 5 | 1 |
Postmoderne tijdperk | 816 | 12.800 | 18.100 | 2.360 | 5 | 1 |
Hedendaagse tijdperk | 930 | 19.200 | 23.600 | 2.740 | 5 | 1 |
Morgen | 1.048 | 32.000 | 27.300 | 3.330 | 5 | 1 |
De Toekomst | 1.172 | 51.200 | 31.300 | 3.990 | 5 | 1 |
Arctische toekomst | 1.300 | 76.800 | 35.600 | 4.640 | 5 | 1 |
Oceanische toekomst | 1.432 | 96.000 | 40.200 | 5.360 | 5 | 1 |
Virtuele toekomst | 1.568 | 128.000 | 45.000 | 6.400 | 5 | 1 |
Ruimtetijdperk: Mars | 2.482 | 208.000 | 75.100 | 10.240 | 5 | 1 |