Winterspits - niv. 11: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 25: | Regel 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | | style="width: 70%;" | [[Evenementen en missiereeksen]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 8.910 | |||
| 11 - 18 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 11.140 | |||
| 14 - 22 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 13.370 | |||
| 17 - 27 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:12
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | Produceert | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | bij motivering | ||||||
Bronstijd | 130 | 80 | +7% | 800 | 740 | 15 | 4 |
IJzertijd | 278 | 128 | +7% | 2.000 | 1.270 | 15 | 4 |
Vroege middeleeuwen | 427 | 320 | +8% | 3.300 | 1.410 | 15 | 4 |
Hoge middeleeuwen | 600 | 640 | +8% | 4.600 | 1.570 | 15 | 4 |
Late middeleeuwen | 787 | 960 | +9% | 6.100 | 1.750 | 15 | 4 |
Koloniale tijdperk | 994 | 1.600 | +9% | 9.200 | 2.060 | 15 | 4 |
Industriële tijdperk | 1.214 | 3.200 | +10% | 11.500 | 2.320 | 15 | 4 |
Progressieve tijdperk | 1.450 | 4.800 | +10% | 14.000 | 2.550 | 15 | 4 |
Moderne tijdperk | 1.699 | 8.000 | +11% | 17.400 | 2.730 | 15 | 4 |
Postmoderne tijdperk | 1.958 | 12.800 | +11% | 21.900 | 2.840 | 15 | 4 |
Hedendaagse tijdperk | 2.232 | 19.200 | +12% | 28.500 | 3.300 | 15 | 4 |
Morgen | 2.515 | 32.000 | +12% | 33.000 | 4.010 | 15 | 4 |
De Toekomst | 2.813 | 51.200 | +13% | 37.800 | 4.810 | 15 | 4 |
Arctische toekomst | 3.120 | 76.800 | +13% | 42.900 | 5.600 | 15 | 4 |
Oceanische toekomst | 3.437 | 96.000 | +14% | 48.400 | 6.460 | 15 | 4 |
Virtuele toekomst | 3.763 | 128.000 | +14% | 54.200 | 7.720 | 15 | 4 |
Ruimtetijdperk: Mars | 5.957 | 208.000 | +15% | 90.600 | 12.340 | 15 | 4 |
![defense_boost.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense_boost.png)
Verhoogt de verdedigingsbonus van het verdedigende leger in PvP (buurtgevechten)