Klooster: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 20: | Regel 20: | ||
| style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | | style="width: 30%;" | '''Geïntroduceerd met:''' | ||
| style="width: 70%;" | Laatste beloning uit de bonuscontent van missiereeks uit de vroege middeleeuwen (sinds v1.10) | | style="width: 70%;" | Laatste beloning uit de bonuscontent van missiereeks uit de vroege middeleeuwen (sinds v1.10) | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Itemuitwisselingswaarde:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tijd | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2u | |||
| 1.350 | |||
| 0 - 1 | |||
|- | |||
| 8u | |||
| 1.690 | |||
| 0 - 1 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 2.030 | |||
| 0 - 1 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versie van 2 dec 2019 15:12
![]() | |||||||||||||
Eigenschappen | |||||||||||||
Type: | ![]() | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “![]() | ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Laatste beloning uit de bonuscontent van missiereeks uit de vroege middeleeuwen (sinds v1.10) | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Levert | |
---|---|
![]() |
![]() |
180 | +20% |
![defense_boost.png](https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense_boost.png)
Verhoogt de verdedigingsbonus van het verdedigende leger in PvP (buurtgevechten)