Levensondersteuning Marskolonie: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Gebouw | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kosten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Vereisten | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Levert | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produceert | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport1.png}}<br />[[Zuurstofgenerator (Marskolonie)]] | ||
| | | 7.500 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>9.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 18 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport2.png}}<br />[[Zonnepaneel oost (Marskolonie)]] | ||
| | | 15.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>18.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x1<br />Geen weg vereist<br /> | ||
| | | 42 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | ||
| | | | ||
}} | |- | ||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport3.png}}<br />[[Zonnepaneel zuid (Marskolonie)]] | |||
| 15.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>18.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 1x2<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 42 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport4.png}}<br />[[Raffinagestation (Marskolonie)]] | |||
| 105.129 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>126.155 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 3x4<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 337 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport5.png}}<br />[[Recombinatiemachine (Marskolonie)]] | |||
| 30.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>36.000 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 2x2<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 108 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/K_SS_SpaceAgeMars_Lifesupport6.png}}<br />[[Autonome voedselautomaat (Marskolonie)]] | |||
| 156.231 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Munten <br/>187.478 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Voorraden <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x4<br />Geen weg vereist<br /> | |||
| 625 {{sized-external-image|25px|https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/life_support.png}} Levensondersteuning <br/> | |||
| | |||
|} |
Versie van 12 jan 2021 11:13
Gebouw | Kosten | Vereisten | Levert | Produceert |
---|---|---|---|---|
Zuurstofgenerator (Marskolonie) |
7.500 Munten 9.000 Voorraden |
1x1 Geen weg vereist |
18 Levensondersteuning |
|
Zonnepaneel oost (Marskolonie) |
15.000 Munten 18.000 Voorraden |
2x1 Geen weg vereist |
42 Levensondersteuning |
|
Zonnepaneel zuid (Marskolonie) |
15.000 Munten 18.000 Voorraden |
1x2 Geen weg vereist |
42 Levensondersteuning |
|
Raffinagestation (Marskolonie) |
105.129 Munten 126.155 Voorraden |
3x4 Geen weg vereist |
337 Levensondersteuning |
|
Recombinatiemachine (Marskolonie) |
30.000 Munten 36.000 Voorraden |
2x2 Geen weg vereist |
108 Levensondersteuning |
|
Autonome voedselautomaat (Marskolonie) |
156.231 Munten 187.478 Voorraden |
4x4 Geen weg vereist |
625 Levensondersteuning |