Monumentaal kerkhof: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 126: | Regel 126: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 21.740 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 21.740 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 273.000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 273.000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 23.620 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 378.000 | |||
|} | |} | ||
Versie van 23 apr 2020 10:43
Eigenschappen | |||||||||||||
| |||||||||||||
Type: | Culturele gebouwen | ||||||||||||
Straat: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1De eigenschap “StreetLevel” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 1x1” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Grootte: | https://foenl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 7x3De eigenschap “Size” (als paginatype) met de invoerwaarde “ 7x3” bevat ongeldige tekens of is onvolledig en kan daarom onverwachte resultaten veroorzaken tijdens een opvraag- of annotatieproces.
| ||||||||||||
Geïntroduceerd met: | Evenementen en missiereeksen | ||||||||||||
Itemuitwisselingswaarde: |
|
Tijdperk | Levert | |
---|---|---|
Bronstijd | 1.280 | 105 |
IJzertijd | 1.870 | 168 |
Vroege middeleeuwen | 2.480 | 420 |
Hoge middeleeuwen | 2.770 | 840 |
Late middeleeuwen | 3.080 | 1.260 |
Koloniale tijdperk | 3.630 | 2.100 |
Industriële tijdperk | 4.090 | 4.200 |
Progressieve tijdperk | 4.490 | 6.300 |
Moderne tijdperk | 4.810 | 10.500 |
Postmoderne tijdperk | 5.010 | 16.800 |
Hedendaagse tijdperk | 5.820 | 25.200 |
Morgen | 7.060 | 42.000 |
De Toekomst | 8.460 | 67.200 |
Arctische toekomst | 9.850 | 100.800 |
Oceanische toekomst | 11.370 | 126.000 |
Virtuele toekomst | 13.580 | 168.000 |
Ruimtetijdperk: Mars | 21.740 | 273.000 |
Ruimtetijdperk: Asteroïdengordel | 23.620 | 378.000 |